erkanlı inşaat
bilecik vinç
DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

YENİ YILA GÖREVLERİ BAŞINDA GİRDİLER

Yayınlanma Tarihi :
YENİ YILA GÖREVLERİ BAŞINDA GİRDİLER

YENİ YILA GÖREVLERİ BAŞINDA GİRDİLER

Pazaryeri ilçesinde Emniyet ve Jandarma timleri vatandaşın huzuru, güvenliği için yeni yıla kontrol noktalarında girdiler.

Pazaryeri ilçesinde Emniyet Amirliğine bağlı polis ekipleri ve ilçe Jandarma timleri yeni yılda kent giriş ve çıkışında araç denetimi ve alkol kontrolü yaptılar.

Kontrole ilçe Kaymakamı Ferhat Altay, Jandarma Bölük Komutanı Recep Kuş, İlçe Emniyet Amir vekili Emrah Turan, jandarma ve polis ekipleri katıldı.

80 araç ve 100 kişinin sorgusu ve alkol kontrolleri yapılarak sürücü ve yolcuların yeni yılları kutlandı çikolata ikram edildi. Ekipler zaman aman sıfır derece soğukta yaktıkları ateşte ısınarak mesailerini sürdürdüler.

Yeni yılın ilk zamlı 951.00 TL cezasını fenni muayenesi gecik bir ticari araç yedi.

Kaymakam Altay  “ Yeni yıla an itibarı ile arkadaşlarımız ile birlikte görev başında girdik. Vatandaşlarımız huzurlu, güzel bir gece geçirsin diye hem Polis hem de Jandarmamız ile tedbirler aldık kontrollerimizi sürdürüyoruz. Yeni yılın ilçemize, ülkemize ve ümmete huzurlu, mutlu günler getirsin inşallah kazasız belasız bir yılı daha geçirmek nasip olsun” dedi.

MG-8295
MG-8329
IMG-8298
IMG-8301
IMG-8311
IMG-8314
IMG-8323
IMG-8326
IMG-8336
IMG-8342
IMG-8344

 

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.