erkanlı inşaat
bilecik vinç
DOLAR 32,2511 % 0.14
EURO 35,0023 % 0.27
STERLIN 41,0886 % 0.43
FRANG 35,2346 % 0.08
ALTIN 2.418,47 % 0,36
BITCOIN 68.836,08 -0.468

YAŞAR TÜZÜN’ün RAMAZAN BAYRAMI MESAJI

Yayınlanma Tarihi :
YAŞAR TÜZÜN’ün RAMAZAN BAYRAMI MESAJI

CUMHURİYET HALK PARTİSİ BİLECİK MİLLETVEKİLLİ  YAŞAR  TÜZÜN’ÜN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI

Cumhuriyet Halk Partisi Bilecik Milletvekili Yaşar Tüzün, Ramazan Bayramı dolayısıyla yayımladığı mesajında; tüm dünyada huzur ve sükunet içinde güzel bayramlara ulaşmak temennisi ile tüm hemşehrilerim ve İslam aleminin Ramazan Bayramını kutluyorum” dedi.

Mesajında bayramların toplumsal hayattaki önemine değinen Milletvekili Tüzün, on bir ayın sultanı ramazanın  sonunda kavuştuğumuz ramazan bayramı aynı zamanda birlik, beraberlik ve kardeşliğin günüdür. Bayramlarımız beraberinde yardımlaşma paylaşma, sevgi ve hoşgörüyü de  getirmektedir.  Pandemi ve ekonominin olumsuzluklarına rağmen yeni umut ve heyecanlarla Ramazan Bayramı’na kavuşuyoruz. Bizlerin, yardımlaşma ve paylaşma ayı olan Ramazan Bayramı sonrasında da yardımlaşma ve paylaşmayı sürdürmemiz gerekiyor. Bayramların  aynı zamanda düşkün ve ihtiyaç sahiplerine el uzatma günü olduğunu da unutmamalıyız.

Bu duygu ve düşüncelerle başta çocuklarımız olmak üzere tüm hemşehrilerim ve Müslüman aleminin Ramazan Bayramını tekrar kutluyor sağlık ve mutluluk içinde nice bayramlara ulaşmayı temenni ediyorum.” îfadelerini kullandı.

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.