erkanlı inşaat
bilecik vinç
DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

ŞEKER PETROL’ÜN 24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜ MESAJI

Yayınlanma Tarihi :
ŞEKER PETROL’ÜN 24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜ MESAJI

ŞEKER PETROL’ÜN 24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜ MESAJI

Eski Spor Bakanı ve Bilecik Milletvekili Bahattin Şeker, “24 Kasım Öğretmenler Günü” nedeniyle yayınladığı mesajında öğretmenlerin göz nuru ve aydınlık geleceğin ilim ve irfan ordusu olduğunu belirterek, filizlenen umutları hedefe ulaştıran, çekilen çilelerin karşılığında nesillerin büyüyüp yetiştiği, yarınların güçlü, büyük ve lider ülkesi Türkiye’nin temel harcını yoğuran öğretmenlerin baş tacı olduğunu kaydetti.

Öğretmenlerin, eğitim sisteminden kaynaklanan sıkıntılar içinde hizmet vermeye çalıştığını ifade eden Şeker,

“Hayat şartları karşısında tutunmaya çalışan, ayrıca bölücü ve kalleş terör örgütünün hedefi olan, şehit olan, kaçırılan, tehdit altında ve son derece kıt imkanlarla hizmet vermeye çalışan öğretmenler unutulmamalı, kaderine terk edilmemeli ve asla yalnız bırakılmamalıdır. Öğretmenler gözümüzün nuru, aydınlık geleceğimizin ilim ve irfan ordusudur. Bu zor zamanlar elbette tarihin akıp giden yıllarında aşılacak, Türk milleti evlatlarının fedakarca ve kahramanca verdiği gayretlerle yükselecektir. Öğretmenlerimiz, işte bu umutlarımızın ve hedeflerimizin mimarlarıdır. Başöğretmen Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün öğretmenlerimizin gayretine ve gençliğin emeklerine emanet ettiği Cumhuriyetimiz, ülkesi ve milletiyle, güçlü ve bahtiyar bir Türkiye olarak yoluna emin adımlarla devam edecek, sürüp giden yıllarda öğretmenlerimiz ardına baktığında binlerce evladıyla, onların hizmetleriyle ve gerçekleştirdikleri hayallerle gurur duyacaktır.”

Bu anlamlı günde, ebediyete intikal etmiş bütün öğretmen ve eğitimcilerimizi rahmetle anıyor, öğretmenlerimize sağlıklı, başarılı, huzurlu yarınlar diliyorum.”

IMG-20221119-115615jj

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.