erkanlı inşaat
bilecik vinç
DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

PAZARYERİ’NDE SERKAN YILDIRIM ESKİYİ YENİYİ BİR ARAYA GETİRDİ

Yayınlanma Tarihi :
PAZARYERİ’NDE SERKAN YILDIRIM ESKİYİ YENİYİ BİR ARAYA GETİRDİ

PAZARYERİ’NDE SERKAN YILDIRIM KALABALIK BİR PARTİLİ TOPLULUĞUNCA KARŞILANDI

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın tensipleriyle Ak Parti Bilecik İl Başkanlığına getirilen Serkan Yıldırım, Pazaryeri ilçe teşkilatını ziyaretinde kalabalık bir partili topluluğu karşıladı.

Yıldırım beraberinde Bilecik Milletvekili  Selim Yağcı,Bilecik Gençlik kolları Başkanı Muhammed Karadayı, İl Genel Meclisi Başkanı Osman Yılmaz, geldikleri Ak Parti Pazaryeri ilçe Başkanlığında seçimlerden bu yana ilk defa eskisiyle yenisiyle bu kadar kalabalık bir  Ak Partiye gönül vermiş topluluk karşıladı.

Pazaryeri Ak Parti ilçe binasında, Başkan İsmail Soydan, Belediye Başkanı Zekiye Tekin, Bozüyük İlçe Başkanı Hüsnü Ersoy, İl Genel Meclis Üyeleri, Alattin Emral, Erdinç Gesge, Belediye Meclis üyeleri Erkan Karakaş, Selami Özdil,  Mesut Çetin, Bozüyük Kadın Kolları Başkanı Suna Ünal, Bozüyük Gençlik Kolları Başkanı Sefa Erim, Bozüyük İlçe Teşkilat Yönetimi, Pazaryeri eski ilçe Başkanları Mahir Küçük, Rasim Ertuna’ya, Mehmet Üstün’e, Pazaryeri Eski Gençlik Kolları Başkanları, Emre Topal, Serkan Yağcı, Eski Kadın Kolları Başkanı Kadriye Karakaş, eski yönetimimizden Mehmet Yetimler, Kadın Kolları Başkanı Büşra Kanat, Gençlik Kolları Başkanı İsmail Duman ve ilçe yönetimi tarafından karşılandı.

rF8XB.jpg

İlçe Başkanı Soydan ilçe teşkilatı olarak bu güne kadar verilen görevi layikıyla yerine getirdiklerini ifade ederek, bundan sonrada Cumhurbaşkanımıza layık bir ilçe teşkilatı olarak üzerimize düşen tüm görevleri yerine getireceğimize söz veriyoruz diyerek Yıldırım’a hayırlı olsun dileklerini iletti.

Milletvekili Yağcı, toplantının hayırlara vesile olmasını dileyerek başladığı konuşmasında Ak Partinin çok köklü bir aile olduğunu başında dünya lideri ile 18 yıl içinde hayal denilen bir çok hizmetleri gerçekleştiren bir parti olduğunu ifade etti. Yağcı” Bugüne kadar kimler geldi kimler geçti şimdi yeni bir dönemde yeni il Başkanımız Serka Yıldırım ile tüm Ak Partinin gönüllü  neferleri ile ilmek ilmek şehrimizin her noktasında birlik beraberlik içersin çok daha güzel hizmetler gerçekleştireceğiz. Yakaladığımız bu sinerjiyle birlik ve beraberlik içinde çalışalım bardağın boş tarafından değil dolu tarafından bakalım 99 konuda anlaşıp 1 konuda anlaşmazlığa düşmeyelim tüm kadrolarımızla çalışarak her sorunu ortadan kaldırabiliriz” dedi.

rFql6.jpg

İl Başkanı Yıldırım,  Cumhurbaşkanının tercihleriyle Bilecik Ak Parti İl Başkanı olarak görevlendirildiğini daha önceleride Ak Partinin çeşitli kademelerinde görev yaptığını ifade ederek amacımız 2023 hedeflerine daha güçlü birlik ve beraberlik içinde gitmek, sayın Cumhurbaşkanımızı yeniden o göreve getirerek inandığımız yolda yürümeye devam edeceğiz. Tüm partili arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Bu akşam burada Ak Partinin eski kurucu ve yöneticilerini hep bir arada görmekten çok mutluyum toplantımız hayırlara vesile olsun dedi.

Yıldırım ayrıca Belediye Başkanı Zekiye Tekin’e çalışmalarıyla Ak Partiyi çok güzel temsil ettiğini söyleyerek teşekkür etti.

rFCCM.jpg
rFRJU.jpg
rF9Fy.jpg
rFVLO.jpg

rFmHE.jpg
rF5aX.jpg
rFNIb.jpg
rFu5F.jpg
rFvX3.jpg
rFMQk.jpg

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.