erkanlı inşaat
bilecik vinç
DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

PAZARYERİ KİCK BOKS TAKIMI TÜRKİYE ŞAMPİYONASINDAN YİNE BOŞ DÖNMEDİ

Yayınlanma Tarihi :
PAZARYERİ KİCK BOKS TAKIMI TÜRKİYE ŞAMPİYONASINDAN YİNE BOŞ DÖNMEDİ

PAZARYERİ KİCK BOKS TAKIMI TÜRKİYE ŞAMPİYONASINDAN YİNE BOŞ DÖNMEDİ

Türkiye Kick Boks Turnuvası 22-29 Ocak 2023 tarihleri arasında Şanlıurfa 11 Nisan Kapalı Spor Salonun’ da düzenlenmiştir.

Bilecik ilini temsilen Türkiye Kick Boks turnuvasına katılan iki sporcumuz; Nur Yeliz Us ve Efecan Güçlü  ilimizi en iyi şekilde temsil etmek için mücadele verdi. Gençler 84 Kg Kick Lingt Contact Branşında Efercan Güçlü Türkiye 3.sü olmuştur.

Bu başarısından dolayı Kick Boks Bilecik İl Temsilcisi ve antrenörleri Fehmi Piliç yaptığı açıklamada “Öğrencilerimle gurur duyuyorum emeklerimizi hiçbir zaman boşa çıkarmadılar inşallah daha da güzel başarılar elde edeceğiz. Turnuvaya katılmamızda bize destek olan Bilecik Gençlik Ve Spor İl müdürümüz sn Yasin Özdemir’e ve Pazaryeri Belediye Başkanımız Sn. Zekiye Tekin’e , her maçta olduğu gibi bu maçta da hep arkamda duran Hocam Harun Alan ve kardeşim Veysel Piliç ‘ e sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum ” dedi.

Pazaryeri Haber olarak ilçemizin ismini her gittikleri yerde başarılarıyla duyuran Kick Boks takımı ve Antrenör Fehmi Piliç’e ilçemiz halkı adına teşekkür eder başarılarının devamını dileriz.

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.