erkanlı inşaat
bilecik vinç
DOLAR 32,5160 % 0.19
EURO 34,6044 % 0.15
STERLIN 40,4224 % 0.12
FRANG 35,6560 % 0.26
ALTIN 2.490,01 % 0,14
BITCOIN 2.093.460 0.389

PAZARYERİ CUMHURBAŞKANI’NIN ONAYI İLE  TEŞVİK BÖLGESİ OLDU

Yayınlanma Tarihi :
PAZARYERİ CUMHURBAŞKANI’NIN ONAYI İLE  TEŞVİK BÖLGESİ OLDU

PAZARYERİ CUMHURBAŞKANI’NIN ONAYI İLE  TEŞVİK BÖLGESİ OLDU

Pazaryeri Belediye Başkanı Zekiye Tekin’in mücadelesi meyvelerını vermeye başladı.

İlçede yatırımların artması için teşvik kapsamına alınması yönünde yapılan girişimler Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan oluruyla hayata geçiyor.

Bugün Bozüyük’te ziyaretlerde bulunan Sanayi ve Teknolpji Bakanı Mustafa Varank tarafından Başkan Tekin’e Pazaryeri ilçesinin teşvik kapsamına alınması için onaylandığı müjdesini verdi.

Başkan Tekin sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, “Allah’ıma şükürler olsun emeklerimiz boşa çıkmadı. Sayın Cumhurbaşkanımız’ın onayları ile Pazaryeri Teşvik Bölgesi oldu müjdeyi sanayi ve Teknoloji Bakanımız sayın Mustafa Varank Bozüyük Ak parti ilçe Başkanlığı ziyaretinde verdi. Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan başta olmak üzere Sanayi Ve Teknoloji Bakanımız Mustafa Varank’a , ilçemizin gelişmesi için ne istediysek destek olan Hemşehrimiz Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanımız Fatih Dönmez ‘e, her zaman desteğini esirgemeyen sayın milletvekilimiz Selim Yağcı ‘ya, Sayın Valimiz Dr.Kemal Kızılkaya’ya her zaman yanımızda olan ilçemize hizmet noktasında Ak Parti genel merkez ve Bakanlıklar arasında bİzlere köprü olan kıymetli İl Başkanımız Serkan Yıldırım’a şükranlarımızı sunuyoruz.” dedi.

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.