erkanlı inşaat
bilecik vinç
DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

Pazaryeri Belediye Başkanı Zekiye Tekin, Cumhuriyetin 100’ üncü yıl Mesajı

Yayınlanma Tarihi :
Pazaryeri Belediye Başkanı Zekiye Tekin, Cumhuriyetin 100’ üncü yıl Mesajı

Pazaryeri Belediye Başkanı Zekiye Tekin, Cumhuriyetin 100’ üncü yıl dönümü münasebetiyle bir mesaj yayınladı.

Yayımladığı mesaj ile 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nı kutlayan ve tarihi bir ana ulaşmanın gururunu yaşadıklarını ifade eden Başkan Tekin, ‘’ 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nı bu yıl 100’üncü yıl dönümü olması münasebeti ile çok daha büyük bir coşku ve gururla kutluyoruz. Bu vesile ile öncelikle vatan ve bayrak uğruna canı ve kanı pahasına mücadele veren tüm şehit ve gazilerimizi rahmet ve minnetle yâd ediyorum.’’ Dedi

Cumhuriyetin milletin birlik ve beraberliği, iman ve kahramanlığı ile 7 düvele karşı yokluk içinde kazanılan bir zaferin ardından kurulduğunu ifade eden Başkan Tekin, ‘’Vatan ve bayrak uğruna verilen ve Cumhuriyetle taçlanan destansı mücadele ile kazanılan 29 Ekim’de Cumhuriyetimizin 100. Yılını kutluyoruz.  Milletimizin refahı ve mutluluğu için her zamankinden daha çok çalışacağız. Ülkemizi daha güçlü ve müreffeh, vatandaşımızı daha mutlu ve huzurlu kılmak için gayret göstereceğiz.’’ Dedi.

Başkan Tekin mesajının devamında, ‘’ İnanıyorum ki, 2’inci Cumhuriyet Yüzyılı ülkemizin mazlumların sesi olma noktasında çok daha fazla öne çıkacağı bir yüzyıl olacaktır. Tarihten aldığımız milli ve manevi güç ile attığımız askeri ve teknolojik adımlarla çok daha güçlü hale gelen devletimiz, vatandaşının mutluluk kaynağı olduğu gibi dünya mazlumlarında sığınağı olmaya devam edecektir. Bu duygu ve düşüncelerle Milletimizin iman gücü ile mücadele ederek kazandığı bağımsızlık ve özgürlük zaferinin simgesi olan Cumhuriyetimizin 100. Yılını kutluyor, başta Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere tüm gazi ve şehitlerimiz bir kez daha rahmet ve minnetle anıyorum.’’ Dedi.

Whats-App-Image-2023-10-28-at-07-28-00

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.