erkanlı inşaat
bilecik vinç
DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

Pazaryeri Belediye Başkanı Tekin’in Regaip Kandil Mesajı

Yayınlanma Tarihi :
Pazaryeri Belediye Başkanı Tekin’in Regaip Kandil Mesajı

Pazaryeri Belediye Başkanı Tekin’in Regaip Kandil Mesajı

 Regaip kandilimiz , maneviyatı dolu dolu geçireceğimiz ibadetlerimizin , dualarımızın kabul olduğu bir kandil günü olsun

Pazaryeri Belediye Başkanı Zekiye Tekin’in Regaib Kandili Mesajı. Pazaryeri Belediye Başkanı Zekiye Tekin Regaib Kandili dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı.

Başkan Tekin mesajında şu ifadelere yer verdi:

Üç ayların ilk nuru , rahmet habercisi bu aylar sevgi, şefkat, merhamet, kardeşlik, birlik ve beraberlik hislerimizin, dini duygularımızın yoğunlaştığı kutlu zaman dilimleridir. Üç aylar ve içerisinde bulunan mübarek gecelerden nasiplenmek, Yüce Rabbimizin hikmetiyle buluşma ve rızasını kazanma adına eşsiz bir fırsattır. Bu mübarek günler, hayırlı amel ve güzel davranışlarla değerlendirildiği ölçüde, kazançlı ve bereketli zaman dilimlerine dönüşecektir. Yüce Rabbimiz üç ayları layıkıyla geçirip feyiz ve bereketinden olabildiğince istifade edebilmeyi cümlemize nasip eylesin.
Bu duygu ve düşüncelerle Aziz Milletimizin ve bütün İslam âleminin Regaib Kandilini tebrik ediyor, bu gecenin ve mübarek üç ayların birlik ve dirliğine, insanlığın hidayet, barış ve huzuruna vesile olmasını rabbimden niyaz ediyorum.

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.