erkanlı inşaat
bilecik vinç
DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

Pazaryeri Ak Parti İlçe Teşkilatı Topluca İstifa Etti

Yayınlanma Tarihi :
Pazaryeri Ak Parti İlçe Teşkilatı Topluca İstifa Etti

Pazaryeri Ak Parti İlçe Teşkilatı Topluca İstifa Etti

 Bilecik’in Pazaryeri Ak Parti İlçe Başkanı İsmail Soydan ve yönetim kurulu topluca istifalarını verdi.

Pazaryeri ilçesinde 4 yıldır AK Parti İlçe Başkanlığını yürüten İsmail Soydan ve ilçe yönetimi bugün yaptığı açıklamayla görevlerinden istifa ettiler.

Basın mensuplarına konuyla ilgili bir açıklama yapan Soydan “büyük bir onurla yürüttüğüm AK Parti Pazaryeri İlçe Başkanlığı görevinden işlerimin yoğunluğu ve gördüğüm lüzum üzere bugün itibariyle ayrıldığımı siz değerli hemşerilerimize bildirmek istiyorum” dedi.

Soydan açıklamasında, “AK Parti ilçe yönetimi olarak vatandaşlarımıza hizmet noktasında birlikte hareket ettiğimiz, omuz omuza verdiğimiz kıymetli çalışma arkadaşlarıma ve makamların asıl sahibi Aziz hemşerilerimize şimdiye kadar verdikleri destekleri için teşekkür ederim” ifadesinde bulundu.

 Soydan “2019 yılında beni bu göreve layık gören Başta Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a, Teşkilat Başkanımıza, İl Başkanlarımıza ve birlikte yol yürüdüğüm her biri birbirinden kıymetli dava arkadaşlarıma ve Belediye Başkanımız Zekiye Tekin’e teşekkür ediyorum” diye konuştu.

İstifasının AK Parti’den ayrılık olmadığını belirten İsmail Soydan bu günden sonrada partimin, Ak davanın hizmetkârı olmaya devam edeceğini söyledi.

İlçe Başkanı Soydan’ın istifası sonrası AK Parti ilçe Yönetimi üyeleri de görevlerinden istifa ettiklerini açıkladı.

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Enver Karagöz Ekim 21, 2022 / 19:48

İsabetli karar almışlar onlarda ülkenin kötüye gidişini farketmişler.