erkanlı inşaat
bilecik vinç
DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

Pazaryeri Ak Parti İlçe Başkanı Mayir Küçük İstifa etti

Yayınlanma Tarihi :
Pazaryeri Ak Parti İlçe Başkanı Mayir Küçük İstifa etti

Pazaryeri Ak Parti İlçe Başkanı Mayir Küçük İstifa etti

Bilecik’te  bütün partilerde yaklaşan yerel seçimler dolayısıyla belediye başkanlığı adaylığı için hazırlıklar başlarken, Pazaryeri Ak Parti İlçe Başkanı Mayir Küçük’ te görevinden istifa ettiğini duyurdu.

AK Parti Pazaryeri İlçe Başkanı Mayir Küçük, 2024 yerel seçimlerde aday olabilmek için görevinden istifa ettiğini duyurdu.

Küçük, Pazaryeri Habere yaptığı açıklamada; “Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde 21 yıldır ülkemize en üst düzeyde hizmet ve eser üreten AK Parti çatısı altında kuruluşundan bu yana onurla, şerefle hizmet ettim. İl Başkanlığımızın bilgisi dahilinde yaklaşmakta olan 2024 Yerel seçimleri nedeniyle ilçe başkanlığının önünü açmak partimize ve teşkilat başkanlığımıza daha rahat bir çalışma ortamı oluşturmak için ilçe başkanlığı görevimden affımı istemiş bulunmaktayım. Söz konusu istifa dilekçemi İl Başkanlığımıza taktim etmiş bulunmaktayım. Bizleri bu göreve layık görüp, teşkilatımıza hizmet şansı tanıyan Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan başta olmak üzere, Genel Merkez Teşkilat Başkanımıza, Teşkilat Başkan Yardımcımıza, önceki dönem Milletvekillerimize, şimdiki milletvekillerimize, çok değerli İl Başkanıma, il başkan yardımcılarıma, İl Genel Meclis üyemize, Kadın ve Gençlik kolları başkanlarımıza ve yönetimlerine, görev sürecim boyunca yılmadan, yorulmadan davamızın büyümesi için bizlerle birlikte mücadele eden yönetim kurulu üyelerime, tüm teşkilat mensuplarımıza, bizlerden desteğini hiçbir zaman esirgemeyen kıymetli Pazaryerili hemşerilerimize şimdiden teşekkürü bir borç biliyorum. Rabbim yar ve yardımcımız olsun.” Dedi.

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.