erkanlı inşaat
bilecik vinç
DOLAR 32,2511 % 0.14
EURO 35,0023 % 0.27
STERLIN 41,0886 % 0.43
FRANG 35,2346 % 0.08
ALTIN 2.418,47 % 0,36
BITCOIN 69.130,00 0.46

MHP BOZÜYÜK KOORDİNASYON MERKEZİ AÇILIŞI

Yayınlanma Tarihi :
MHP BOZÜYÜK KOORDİNASYON MERKEZİ AÇILIŞI

MHP BOZÜYÜK KOORDİNASYON MERKEZİ AÇILIŞI YAPILDI

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Bozüyük İlçe Teşkilatı Seçim Koordinasyon Merkezi açıldı.

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Bozüyük İlçe Teşkilatı Seçim Koordinasyon Merkezi açıldı.
İsmet İnönü Caddesi’ndeki koordinasyon merkezinin açılışına, Bilecik MHP İl Başkanı Muhammet Fatih Yaşar, Yenipazar Belediye Başkanı İlhan Özden, Vezirhan Belediye başkanı Hüseyin Ocak, MHP Bilecik İl Genel ve Belediye Meclis üyeleri, Eskişehir MHP İl Başkanı İsmail Candemir, MHP Nilüfer İlçe Başkanı Levent Karakoç, Bozüyük MHP İlçe Başkanı Serdar Pehlivan, Pazaryeri MHP İlçe Başkanı Haluk Filizli, İlçe Teşkilat Üyeleri ve partililer katıldı.

IMG-0500

Dualarla açılan seçim koordinasyon merkezinde kalabalık bi katılım vardı. Açılış öncesi ilk olarak Bilecik MHP Milletvekili adayı Tacettin Güven; “Bugünkü açılışımızın Ankara’ya milletvekili göndermek için olduğunu biliyoruz. Bu yolda inşallah İbrahim Bağ vekilim ile orayı temsil edeceğimize inanıyoruz. Bu yolda bizleri yalnız bırakmayan sizlere çok teşekkür ediyoruz” dedi

IMG-0502

Daha sonra Bilecik MHP Milletvekili adayı İbrahim Bağ konuşma yaptı. Bağ konuşmasında ; Ben bu yolda sizsiz asla yürümedim, sizi de asla yalnız bırakmayacağım sizin aranızda eski sanayi de başlayan daha sonra Bilecik’te işletmeci olarak yoluma devam ettim. Ticaret Odası, Esnaf sanatkârlar Odalarıyla beraber ticaret yaptığınız bir kardeşinizim. Bu geçirdiğim süre zarfında Bozüyük’ün bir çok eksikliklerine de şahit oldum. Bozüyük eksikleri var ben bunlara vakıfım. Saymakla da bitiremem. Bugün yolumuzun ortasında bulunan demir yolları ile ilgili kavşakların yarım kaldığını, çiftçi arkadaşlarımızın ürününü burada satmak yerine Eskişehir’e götürmek zorunda olduğunu, hayvancılık problemlerinizi de dün damınıza kadar mal indiren evladınız olarak bilmekteyim. Sanayide çalışan, fabrikalarda çalışan bir çok emekçi arkadaşım ne zor şartlarda problemler yaşadığını, meslek hastalıkları yaşadığını en yakinen bildiğim aşikardır. Dediğim gibi Bozüyük’ün çiftçisinden, hayvancısından, sanayicisinden, esnafından, nakliyeyi çeken TIR’ cısından ben bu hayatın içinden gelen birisiyim.

IMG-0567

Ben ömrümü sizlerin arasında geçirdim. Ömrümü adadığım memlekete çıktığım yolda bana bugün sahip çıktığınız için şeref duydum. Teşekkür ediyorum. Ben bu yolda sizsiz asla yürümedim, sizi de asla yalnız bırakmayacağım. Asla yalnız yürümeyeceğim, sizi de asla yalnız yürütmeyeceğim. ” diyerek teşekkür etti.
İbrahim Bağ’ ın konuşmasının ardından MHP İl Başkanı Muhammet Fatih Yaşar, kürsüye geldi. Yaşar, konuşmasında, önceliğimiz Cumhurbaşkanımızı büyük bir oyla Cumhurbaşkanı seçmek diyerek Bozüyük halkından destek istedi. Yaptığı açılış konuşmasında şu ifadelere yer verdi; “Bu kadar acının arasında hayat devam ediyor. Önümüzde 14 Mayıs gibi Türkiye Tarihini etkileyecek bir seçim var. Cumhuriyet tarihinin en kritik seçimini gerçekleştireceğiz. bu seçim ülkemiz açısından çok stratejik dünya Müslümanları açısından da çok stratejik. O yüzden bizlerde çalışmak zorundayız. Bu seçimi kazanamazsak önce Türk milletine, çocuklarımıza yarın ahirette Allah’a hesap veremeyiz. Bizim Cumhurbaşkanı adayımız, en başta söylediğimiz, kumar masalarında, poker masalarında zar atarak bulduğumuz bir aday değil. Bizim adayımız en başta liderimiz Sayın Devlet Bahçeli’nin çıkıp açık açık söylediği, ‘adayımız belli, kararımız net’ dediği Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan. Önceliğimiz Cumhurbaşkanımızı büyük bir oyla Cumhurbaşkanı seçmek. Çünkü Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ı seçemezsek, ne milletvekili çoğunluğunun nede ardından gelen belediye seçimini kazanmamızın hiç bir hükmü kalmayacak.

IMG-0569

Bugün karşımızda Recep Tayyip Erdoğan gitsin de ne olursa olsun siyaseti güden bir güruh var. Bunlar güneydoğu da özerklik istiyorlar, Osman Kavala serbest kalsın istiyorlar. Terörist başı Selahattin Demirtaş serbest bırakılsın istiyorlar. Bunların İHA ile SİHA ile işleri yok. Bugün derme çatma karakollardan aslan gibi prefosyenel bir orduya kavuştuk. Hem teknolojik olarak hem de askeri eğitim olarak. Teröristler inlerinden başlarını çıkaramaz hale geldiler. Bugün güney doğu dağlarına çocuklar kaçırılmıyor, artık çocuklar o dağlara piknik yapmaya oyun oynamaya çıkıyorlar. Bizler bunlar devam etsin istiyoruz. Hep birlikte kürdü, alevisi, lazı çalışalım istiyoruz. “Bunlara bir daha gün yüzü göstermeyeceğiz”
20 günlük zamanımız kaldı. Bu 20 gün çok kritik hep beraber çalışmamız gerekiyor. Biz bu 20 günde çalışmazsak, kaybedersek bunun telafisi 100 yıl olacak. Bugün soğan pahalı diyorlar, patlıcan pahalı diyorlar. Tamam pahalı bir ekonomik kriz var önümüzde ama bunu yine çözecek olan biziz. Soğan pahalıysa, patlıcan pahalıysa bunun karşılığında üretimi istihdamı arttırıp ucuzlatmayı vadediyoruz. Kılıçdaroğlu çıkıyor soğan pahalı diyor, e ne yapalım bunun karşılığında? Kılıçdaroğlu diyor ki Demirtaş’ı serbest bırakalım, güneydoğuda özerklik verelim. Bizde diyoruz ki bizlere oy verirseniz eğer bunlara bir daha gün yüzü göstermeyeceğiz. Bizlerin birinci görevi Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ı yüksek bir oyla seçtirmek. Bu bizim vatanımıza milletimize olan borcumuz. Bunu yaptık daha sonrasında ikinci olarak güçlü bir Milliyetçi Hareket Partisi olsun istiyoruz.
Sizlerden istediğimiz, bizlerin yanında olun hep beraber çalışalım. Seçim büromuzu açtık bütün ilçelerde de açığız. Bugüne kadar sizden hiç destek beklemedik her şeyi karşılıksız yaptık dün elimizden tuttuklarımızdan bugün destek istiyoruz. Bugün Bozüyük halkı da Bilecik Halkıda iki vekilimizin de yaptıklarına şahit. O yüzden sizlerden, ailelerinize yakınlarınıza çevrenize nazının geçtiği her yerden destek istiyoruz. Basından da bu konuda biz destek istiyoruz. Biz vekillerimize kefiliz o yüzden sizlerin desteğine ihtiyacımız var.
Hep beraber vekillerimizi seçelim, Milliyetçi hareket Partisini mecliste çoklaştıralım. Mecliste ne kadar çok olursak o kadar güçlü bir Türkiye güçlü bir hükümet güçlü bir Cumhurbaşkanı olur. Açtığımız bu yer bugün başlangıç, önümüzdeki günlerde de diğer ilçelerimizde açacağız. Sizleri orada da görmek istiyoruz” diyerek birlik beraberlik çağrısı yaptı.

Konuşmaların ardından Pazaryeri MHP ilçe Başkanı Haluk Filizli’ nin hazırlamış olduğu lezzetiyle herkesin beğenisini kazanan nohutlu bulgur pilavı ve ayran katılanlara ikram edildi.

IMG-0533
IMG-0550
MG-0516
MG-0609
IMG-0488
IMG-0573
IMG-0583
IMG-0590
IMG-0594
IMG-0599
IMG-0603

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.