erkanlı inşaat
bilecik vinç
DOLAR 32,3522 % 0.4
EURO 35,0751 % 0.63
STERLIN 41,1200 % 0.24
FRANG 35,6001 % 0.88
ALTIN 2.427,72 % 0,26
BITCOIN 67.505,98 -0.447

(MHP) Bilecik Milletvekili Aday Adayı İbrahim Bağ 18 Mart Çanakkale Zaferi mesajı

Yayınlanma Tarihi :
(MHP) Bilecik Milletvekili Aday Adayı İbrahim Bağ 18 Mart Çanakkale Zaferi mesajı

(MHP) Bilecik Milletvekili Aday Adayı İbrahim Bağ 18 Mart Çanakkale Zaferi mesajı

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Bilecik Milletvekili Aday Adayı İbrahim Bağ 18 Mart Çanakkale Zaferi ile ilgili bir mesaj yayımladı.

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Bilecik Milletvekili Aday Adayı İbrahim Bağ, Çanakkale Zaferi sırasında Türk milletinin tek bilek, tek yürek olduğunu ve canı pahasına bir karış toprağını bile vermediğine vurgu yaptı.

Türkü, ulusal savaş tarihine altın harflerle yazdıran Çanakkale Zaferi ve kutsal vatanımız için canlarını seve seve feda eden şehitlerimizin Şehitler Günü’nü anmanın onurunu ve gururunu yaşadıklarını söyleyen Bağ, “Çanakkale Zaferi güç dengelerinin tamamen değiştiği, olayların akışı üzerinde Türk Milletinin belirleyici bir rol oynadığı ve Kurtuluş Savaşımızın ilk meşalesinin tutuşturulduğu, yüce Türk Milletinin Başkomutan Mustafa Kemal Atatürk önderliğinde kahramanlık ve fedakârlıklarının doruk noktasına ulaştığı bir mücadele olmuştur.

Aziz şehitlerimiz yattıkları yerlerde şunu hissetmelidirler ki temiz kanlarıyla suladıkları kutsal vatan toprakları, bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da Türk Gençliği ve Türk milleti tarafından en kutsal emanet olarak müdafaa ve muhafaza edilecektir.

Bu duygularla, bizlere bu büyük zaferin gururunu armağan eden, başta Başkomutan Mustafa Kemal Atatürk ve onun silah arkadaşları olmak üzere, bu mücadeleye iştirak eden büyük Türk ordusunun kahraman askerlerini, onu her şeyiyle destekleyen aziz Türk Milletini ve vatanları uğruna hayatlarını feda eden bütün şehitlerimizi bir kez daha rahmet ve şükranla anıyoruz. Ruhları şad olsun. Rahat uyusunlar, emanetleri emin ellerde” ifadelerini kullandı.

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.