erkanlı inşaat
bilecik vinç
DOLAR 32,3121 % 0.28
EURO 35,0379 % 0.54
STERLIN 41,1188 % 0.24
FRANG 35,6292 % 0.96
ALTIN 2.423,10 % 0,07
BITCOIN 67.606,21 -0.17

Hemşerimiz Faruk Şahin “NEFES” Sloganıyla Aday adayı

Yayınlanma Tarihi :
Hemşerimiz Faruk Şahin “NEFES” Sloganıyla Aday adayı

Hemşerimiz Faruk Şahin “NEFES” Sloganıyla Bozüyük Belediye Başkanlığı Aday adaylı için Bende Varım Dedi

5-Kopyala

Aslen Pazaryeri Günyurdu köyünden olan yıllarca İstanbul Bilecikliler Dernek Başkanlığı yapan Bozüyük’te ikamet eden hemşerimiz Faruk Şahin, hizmet yarışında bende varım diyerek Bozüyük Belediye Başkanlığı aday adayıyım dedi.

19 Kasım Pazar günü saat 15,00 de Bozüyük Ak Parti İlçe Başkanlığına aday adayı dosyasını teslim edecek olan Şahin, bugüne kadar Bilecik ve ilçelerinin her etkinliğine aksatmadan katılan her zaman hemşerilerinin yanında yer alan sosyal ve mütevazi kişiliği ile her kesim tarafından sevilen sayılan bir isim.

Faruk Şahin, basına yaptığı açıklamada;

Bozüyüklü hemşerilerime “NEFES” alacakları kültür sanat ve eğlence merkezine kavuşturacağım”

Faruk-Sahin-Bozuyuk-halkimizi-NEFES-alacaklari-kultur-sanat-ve-eglence-merkezine-kavusturacagim-728x
Bozüyük Belediye başkanı aday adayı Faruk Şahin, Bozüyük’te gençlerimiz ve halkımızın günün stresinden uzak, sosyal aktiviteleri yerine getirebileceği sosyal ve eğlence tesislerinin yetersiz olduğunu ve bu konuda birçok heyecan verici projeleri olduğunu söyledi. Özellikle gençlerimizin yılın 12 ayında Bozüyük’te aktif olarak enerjilerini harcayabileceği tesisler kurarak “vizyon şehir oluşturmak benim en büyük hayalimdir” dedi

BOZUYUK-NEFES-SOSYAL-KULTUR-ve-EGLENCE-TESISLERI-EL-SANATLARI-REYONLARI-728x407

Bozüyük Belediye başkanlığına AK Parti’den aday adayı olan Faruk Şahin, yaptığı açıklamada “Bozüyük halkımızın, özellikle gençlerimiz, eğlenmek için farklı şehirlere yolculuk yapmayacak, kuracağımız “BOZÜYÜK NEFES SOSYAL KÜLTÜR ve EĞLENCE TESİSLERİ”‘nde aileler çocukları ile birlikte eğlenirken, gençlerimiz de enerjilerini harcayabilecekleri birçok aktivitenin bulunduğu tesislerimizde vakit geçirebilecekler” dedi.

BOZUYUK-NEFES-SOSYAL-KULTUR-ve-EGLENCE-TESISLERI-bowling-728x407

Konu hakkında detaylı bilgi veren Faruk Şahin “Kuracağımız bu tesis te neler yok ki.. Merkezimizde kafeler, restoranlar, yüzme havuzu, buz pateni, kay kay pistleri, bowling salonu, lunapark ve miniatürk benzeri tema parkları, sinema salonları, ayrıca el sanatlarının ve sanatçılarımızın eserlerini tanıtıp, satabilecekleri onlara da istihdam sağlayacağımız küçük dükkânlarımız da olacak.

BOZUYUK-NEFES-SOSYAL-KULTUR-ve-EGLENCE-TESISLERI-YUZME-HAVUZU-728x407

BU TESİSLERİMİZ YILIN 12 AYI HİZMET VERECEK

Bu tesislerimiz yılın 12 ayı hizmet verebilecek, Bozüyük’ün kışı malum, uzun bir kış geçiriyoruz. Kapalı ve klimalı tesislerimizde ailelerimiz ve gençlerimiz hiç bir mevsimde evlerine mahkûm olmayacak. İster arkadaş guruplarınızla birlikte bowling oynayın, ister buz pateni öğrenin, kaykay pistlerimizde enerjinizi dökün, ister Lunapark ve miniatürk benzeri tema parklarımızda çocuklarınızla birlikte eğlenin.

BOZUYUK-NEFES-SOSYAL-KULTUR-ve-EGLENCE-TESISLERI-buz-pateni-728x407

İster alışveriş yapın, isterseniz sevdiklerinizle birlikte yorgunluğunuzu kafeteryalarımızın birinde giderin, acıkırsanız da tesislerimizde yer alan lokanta ve restoranlarda karnınızı doyurun. Bunlar bana yetmedi derseniz de tesisimiz de bulunan kültür ve sanat aktivitelerine de katılabilirsiniz” dedi

YENİ DEĞİL YEPYENİ BİR BOZÜYÜK

Açıklamasına devam eden Faruk Şahin, “BOZÜYÜK NEFES SOSYAL KÜLTÜR ve EĞLENCE TESİSLERİ” Bozüyük halkımızın günün stresinden uzak, vakitlerini ilçemizde geçirecekleri bir tesisin yanında, buranın aynı zamanda bir cazibe merkezi haline gelmesi, diğer şehirlerdeki vatandaşlarımızı da buraya çekmek ve Bozüyük halkımıza ekonomik olarak gelir de sağlamak en büyük arzumdur.

BOZÜYÜK HALKIMIZ HER ŞEYİN EN İYİSİNE LAYIK

Bozüyüklü hemşerilerimin her şeyin en iyisine layık olduğuna inanıyorum. Bunun içinde, öz veriyle çalışmak, vizyon projelerle Bozüyük’ü bir marka şehir haline getirebilmek heyecanı içerisindeyim. Halkımıza ve gençlerimize sahip çıkmak ve onların hayalini gerçekleştirmek benim en büyük hedefim olacak” dedi.

BOZUYUK-NEFES-SOSYAL-KULTUR-ve-EGLENCE-TESISLERI-KAFE-VE-RESTORAN-728x407
BOZUYUK-NEFES-SOSYAL-KULTUR-ve-EGLENCE-TESISLERI-LUNAPARK-728x407

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.