erkanlı inşaat
bilecik vinç
DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

HALUK FİLİZLİ MHP İL GENEL ÜYELİĞİ MÜRACAATINI YAPTI

Yayınlanma Tarihi :
HALUK FİLİZLİ MHP İL GENEL ÜYELİĞİ MÜRACAATINI YAPTI

HALUK FİLİZLİ MHP İL GENEL ÜYELİĞİ MÜRACAATINI YAPTI

Aday adaylık başvurularının son günlerine yaklaşılırken müracaatlar devam ediyor.

Pazaryeri ilçesinin köklü lokantacı esnafı Haluk Filizli  31 Mart 2024 yerel seçimleri MHP Pazaryeri İl Genel Meclis Üyeliği başvuruşunu resmi olarak yaptı.

MHP Pazaryeri İlçe Başkanlığı seçim kurulundan Mustafa Doruk parti binasında Haluk Filizli’ nin resmi başvuru dosyasını kabul etti.

Filizli, 2014-2019 yılları arası MHP Pazaryeri İl Genel Meclis üyeliği döneminde yaptığı başarılı çalışmalar, vatandaşla samimi ilişkileri, tüm ilçe ve köylerde herkesin sevgisini kazanmış, her soruna  gönülden eğilmiş biri olarak gönüllere girmişti. 2019 yılında Pazaryeri Belediye Başkan adayı olmuş fakat seçimleri Bağımsız aday kazanmıştı. Vatandaşların ısrarı üzerine yeniden hizmet için ben varım dedi ve bu akşam İl Genel Meclis aday adaylığını resmen açıkladı.

IMG-1022

Pazaryeri Haber olarak Haluk Filizli’ ye çıktığı bu kutlu hizmet yolunda üstün başarılar diliyoruz adaylığı hayırlı olsun.

Haluk Filizli’nin ardından Pazaryeri Belediye Meclis üyelikleri için başvurular oldu.

Pazaryeri sporun kale bekçisi yılların futbolcusu İsmail Duvan, ilçeye hizmet yarışında bende varım diyerek Belediye Meclis üyeliği dosyasını MHP İlçe secim kuruluna teslim etti.

IMG-1019

İsmail Duvan’ ın ardından Belediye Meclis üyeliği aday adayı olarak aslen Günyurdu köyünden olan Mehmet Ali İnce’de dosyasını Mustafa Doruk’a teslim etti.

Her iki adaya Pazaryeri Haber olarak başarılar diliyoruz.

IMG-1013
IMG-1012
IMG-1024

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.