erkanlı inşaat
bilecik vinç
DOLAR 32,2511 % 0.14
EURO 35,0023 % 0.27
STERLIN 41,0886 % 0.43
FRANG 35,2346 % 0.08
ALTIN 2.418,47 % 0,36
BITCOIN 68.780,01 -0.449

Halil Aydoğdu’dan Son Söz: “Birleşe Birleşe Kazanacağız”

Yayınlanma Tarihi :
Halil Aydoğdu’dan Son Söz: “Birleşe Birleşe Kazanacağız”

Halil Aydoğdu’dan Son Söz: “Birleşe Birleşe Kazanacağız”

İYİ Parti Bilecik Milletvekili Adayı Halil Aydoğdu, “Bizler ayrıştırıcı değil, birleştirici olacağız, birleşe birleşe kazanacağız” dedi.

Seçime sayılı günler kala Basın açıklaması yayınlayan Aydoğdu, “Son Söz” başlığıyla yayınladığı açıklamasında, “Ben sadece İYİ Parti’nin değil, tüm Bilecikli hemşerilerimin milletvekili olacağım, onları Ankara’da temsil eden bir elçi olacağım ve yalnızca Bilecik halkından emir alacağım!” dedi.

Bilecikli vatandaşlardan kendisine ve Kemal Kılıçdaroğlu’na destek isteyen Aydoğdu, “Ben sadece İYİ Parti’nin değil, tüm Bilecikli hemşerilerimin milletvekili olacağım, onları Ankara’da temsil eden bir elçi olacağım ve yalnızca Bilecik halkından emir alacağım.” diyerek açıklamasının devamında şu ifadelere yer verdi:

“Sevgili hemşerilerim; Türkiye Değişime Hazır, Bilecik’te Değişime Hazır. Bilindiği üzere hepimizin büyük bir heyecan ve umutla beklediği, milletimizin geleceğinin aydınlanacağı seçime 2 gün kaldı. Adaylığımın kesinleştiği 9 Nisan tarihinden itibaren sizlere kendimi tanıtmak, anlatmak ve sizin sorunlarınızı dinlemek üzere aralık vermeden çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Sizlerin değişime hazır olduğunu görmek, gözlerinizdeki değişim heyecanı ve umut ışığını hissetmek beni fazlasıyla heyecanlandırıyor. Türkiye’yi değiştirecek olan 13. Cumhurbaşkanımız Sn. Kemal Kılıçdaroğlu’na ve müstakbel Başbakanımız Sn. Meral Akşener’e büyük bir minnet borçluyuz. Bu borcumuzu onlara TBMM’de sonsuz destek vererek ödeyeceğimden hiçbir şüpheniz olmasın. Seçim kampanyamız boyunca her gittiğim yerde şunu vurguladım; ‘Ben sadece İYİ Parti’nin değil, tüm Bilecikli hemşerilerimin milletvekili olacağım, onları Ankara’da temsil eden bir elçi olacağım ve yalnızca Bilecik halkından emir alacağım!’

Sevgili Halkım; Bizler ayrıştırıcı değil birleştiri olacağız, birleşe birleşe kazanacağız!. Siz değerli hemşerilerimizden 1 Oy Kemal Kılıçdaroğlu’na bir oy da Millet İttifakı Ortağı, sizden biri olan Halil Hocanıza vermenizi istiyorum.

Siz değerli Bilecik halkına son sözüm şudur ki; Göreceksiniz, sizi asla yanıltmayacağım! Hepinizi sevgi ve saygıyla selamlıyor, seçimlerin şehrimize hayırlı olmasını diliyorum.”

Whats-App-Image-2023-05-12-at-15-41-54
Whats-App-Image-2023-05-12-at-15-41-52
Whats-App-Image-2023-05-12-at-15-41-53

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.