erkanlı inşaat
bilecik vinç
DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

DUYARLI VATANDAŞLARIMIZA KAYMAKAMLIKTAN ÖNEMLİ DUYURU

Yayınlanma Tarihi :
DUYARLI VATANDAŞLARIMIZA KAYMAKAMLIKTAN ÖNEMLİ DUYURU

DUYARLI VATANDAŞLARIMIZA KAYMAKAMLIKTAN ÖNEMLİ DUYURU

Sosyal medyada Fatma B. isimli bir vatandaşın  birçok facebook grubundan Pazaryeri ilçesinde yaşadığını, mağdur olduğunu ve yardım alamadığını belirten yazılar yazarak, sahte sözler ve resimlerle insanları kandırarak, yardım adı altında para talep ettiği tespit edilmiştir. Hakkında gerekli araştırmalar yapılmış ve yazılanların yalan beyan olduğu öğrenilmiştir.
Sosyal medyada bu tür paylaşımlara itibar etmemeniz Kaymakamlığımızca önemle rica olunur.

PAZARYERİ HABER OLARAK BİR SÜREDİR İL DIŞINDAN ONLARCA HAYIR SAHİBİ BENİ ARAYARAK BUNUN DOĞRU OLUP OLMADIĞINI ÖRENMEK İSTEDİLER. VARSA YARDIM YAPALIM DİYE BENİ ARADILAR. BENDE ELİMDEN GELDİĞİ KADAR BÖYLE BİRİNİN PAZARYERİ İLÇESİNDE YAŞAMADIĞI SAHTEKAR BİR DOLANDIRICI OLDUĞUNU KENDİLERİNE İLETTİM. İNSANLARIN DUYGULARI İLE OYNAYAN DOLANDIRICI BAYAN HER TÜRLÜ SOSYAL MEDYA GRUPLARINDA KENDİSİNE ACINDIRMAK SURETİYLE İNSANLARA İBAN NUMARASI ATARAK VATANDAŞLARIMIZIN İYİLİKLERİNİ İSTİSMAR ETMEKTEDİR. BU TÜR KONULARDA DİKKATLİ OLMALIYIZ BU DURUMLARLA KARŞILAŞIRSANIZ MUTLAKA TEĞİT İÇİN İLÇE YÖNETİCİLERİMİZ VE PAZARYERİ HABER İLE İLETİŞİME GEÇEREK BİLGİ ALABİLİRSİNİZ.bU DOLANDIRICI İLE İLGİLİ KAYMAKAMLIĞIMIZ GEREKLİ SUÇ DURULARINI YAPMIŞTIR. BİLGİLERİNİZE.

İLÇEMİZİN ADINI KULLANARAK DUYGU SÖMÜRÜSÜ YAPAN DOLANDIRICININ SOSYAL MEDYALARDA Kİ PAYLAŞIMLARININ BİR KISMINI SİZLERLE PAYLAŞIYORUZ

Whats-App-Image-2022-12-09-at-20-05-34-1
Whats-App-Image-2022-12-09-at-20-05-34
Whats-App-Image-2022-12-09-at-20-05-49
Whats-App-Image-2022-12-09-at-20-06-28

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.