erkanlı inşaat
bilecik vinç
DOLAR 32,2035 % -0.01
EURO 35,0327 % 0.05
STERLIN 40,9641 % 0.13
FRANG 35,4656 % 0.17
ALTIN 2.502,44 % 0,07
BITCOIN 66.905,43 -0.307

Dodurga Belediye Başkanı Selim Tuna’nın Yeni Yıl Mesajı

Yayınlanma Tarihi :
Dodurga Belediye Başkanı Selim Tuna’nın Yeni Yıl Mesajı

Dodurga Belediye Başkanı Selim Tuna’nın Yeni Yıl Mesajı

Dodurga Belediye Başkanı Selim Tuna’nın Yeni Yıl Mesajı. Dodurga Belediye Başkanı Selim Tuna yeni yıl(2023) dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

Dodurga Belediye Başkanı Selim Tuna Mesajında şu ifadelere yer verdi:

Yeni yılın beldemize, ilimize, ülkemize, ulusumuza ve tüm insanlığa barış, kardeşlik, huzur, bereket, mutluluk getirmesini, dünyanın ortak sorunlarının çözülmesi için yeni bir başlangıç oluşturmasını temenni ederek, vatan uğrunda gözlerini kırpmadan hayatlarını ortaya koyan tüm şehitlerimize Allah’tan rahmet, gazilerimize sağlık diliyorum.

Dodurga Beldemizde hizmetle dolu bir yılı geride bırakırken, geçmiş yıldan daha fazla hizmet verebilmek için tüm gücümüz, azmimiz ve kararlılığımızla çalışmaya devam edeceğiz.

İslamiyet’in yayılması, Mekke’de cahiliye devrinin sona ermesi ve böylece sağlıklı bir dini hayata geçilmesi açısından büyük önem taşıyan Mekke’nin fethinin yıl dönümünü kutlar, islam coğrafyasının pek çok noktasında yaşanan zulümün son bulması ve adaletin tecellisine vesile olmasını dilerken, yeni yılın sağlık mutluluk ve hayırlar getirmesini temenni ederim

Selim TUNA

Dodurga Belediye Başkanı

selim-tuna-yeni-yil-mesaji

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.