erkanlı inşaat
bilecik vinç
DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

Dodurga Belediye Başkanı Selim Tuna’nın Berat Kandili Kutlama Mesajı

Yayınlanma Tarihi :
Dodurga Belediye Başkanı Selim Tuna’nın Berat Kandili Kutlama Mesajı

Dodurga Belediye Başkanı Selim Tuna’nın Berat Kandili Kutlama Mesajı

Dodurga Belediye Başkanı Selim Tuna’nın Berat Kandili Kutlama Mesajı. Bilecik, Bozüyük İlçene bağlı Dodurga Beldesi Dodurga Belediye Başkanı Selim Tuna, Berat Kandili dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Mesajında Tuna şunları kaydetti: “Şaban ayının içerisinde yer alan, rahmet, bereket ve mağfiret ayı olan Ramazan Ayının habercisi, bağışlanma gecesi Berat Kandilini idrak etmenin mutluluğu içerisindeyiz.

Bu gece Cenab-ı Hakk’ın rahmet ve mağfireti ile bağışlanma kapılarını ardına kadar açılarak, yapılan ibadetler kat ve kat fazlası ile mükafatlandırılmaktadır. Böyle önemli gecelerde Allah’a sığınarak, günahlardan arınma, insana yakışır güzel amel ve davranışlar edinme çok önemlidir. Bu gecede dostluklara daha da önem vermeli, kırgınlıklardan kaçınmalı, yapılan hataları telafi yoluna gitmeliyiz.

Bu duygu ve düşüncelerle, başta hemşehrilerimiz olmak üzere, ülkemiz ve İslam aleminin Berat Kandil’ini kutluyor, bu mübarek gün ve gecelerin şehrimize, ülkemize ve tüm insanlığa rahmet, bereket, sağlık ve huzur getirmesini yüce Allah’tan niyaz ediyorum.” dedi

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.