erkanlı inşaat
bilecik vinç
DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

DEREKÖY’DE EMEK HIRSIZLARI İŞ BAŞINDA VATANDAŞIN BARBUNYALARINI ÇALDILAR

Yayınlanma Tarihi :
DEREKÖY’DE EMEK HIRSIZLARI İŞ BAŞINDA VATANDAŞIN BARBUNYALARINI ÇALDILAR

DEREKÖY’DE EMEK HIRSIZLARI İŞ BAŞINDA VATANDAŞIN BARBUNYALARINI ÇALDILAR

İlçemizde bir kaç yıldan bu yana vatandaşın aylarca ter dökerek yetiştirmeye çalıştıkları ürünleri tarlalara giderek toplayan adi hırsızlar türedi.

Geçen yıl bir çok vatandaşın tarlalarından boncuk fasulyeleri toplarak çalan tarla fareleri geçtiğimiz gün Dereköy köyünde bir vatandaşın tarlasındaki tüm barbunyaları toplayarak kayıplara karıştı. Binbir emekle bakımını yapan vatandaş tarlasındaki ürünü toplamaya hazırlanırken Cumartesi ilçe pazarından alış verişini yaptıktan sonra dönüp kontrol için tarlasına gittiğinde büyük bir şok yaşadı. Olgunlaşmış tüm barbunyaların toplandığını gördü. Üzüntüsünü dile getiren vatandaş ne yapacağını şaşırdı.

Artık boncuk fasulye hasadı başlamak üzere vatandaşların ve güvenlik güçlerinin bu tür olaylara karşı dikkatli olmaları gerekiyor. Lütfen şüphelendikleriniz birilerini görürseniz mutlaka 112 yi arayarak Jandarma ve Polis’ten yardım isteyin. Çekirge bir sıçrar iki sıçrara mutlaka bir yerde yakayı ele verecektir. Bu zaten bir kişinin işi değildir bunlar mutlaka ekiptir. Ayrıca o yöreleri ve kimin ne ektiğini iyi bilen birileridir. Uyanık olalım dikkatli olalım gördüğünüz şüphe ettiğiniz biri olursa bana ne demeden ihbar edelim. Hiç kimsenin alın teri üç beş çapulcunun harçlığı olmasın.

Hırsızlığı kanunsuzluğu meslek haline getirmiş kişilere acıyıp gizlerseniz bu gün birinin yarın senin canını yakarlar.

Pazaryeri Haber olarak bu adi hırsızlığın takipçisi olacağız mutlaka bir yerde açık verecektir işte o zaman bu sayfalarda onu teşhir edeceğimizden asla şüpheniz olmasın  eğer jandarma yada polise ihbar etmekten çekinirseniz direk bana ulaşın ben gerekli mercilere ulaşırım. Yeterki kimsenin alın teri adi insanlar tarafından yok edilmesin.

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.