erkanlı inşaat
bilecik vinç
DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

CHP Milletvekili Tüzün Pazaryerinde Kahvaltılı Toplantı Yaptı

Yayınlanma Tarihi :
CHP Milletvekili Tüzün Pazaryerinde Kahvaltılı Toplantı Yaptı

CHP Milletvekili Tüzün Pazaryerinde Kahvaltılı Toplantı Yaptı

Yaklaşan 14 Mayıs Genel seçim çalışmaları dolayısıyla ziyaretlerini sürdüren CHP Bilecik Milletvekili Yaşar Tüzün ve Vedat Kazıcı Pazaryeri Belediyesi Kültür Merkezinde muhtarlar ve partililer ile birlikte kahvaltıda buluştu.

Tüzün, beraberinde Kazıcı, Bozüyük Belediye Başkan Yardımcısı Ali Şahinoğlu ile birlikte önce kahvaltı yaptılar ardından salondaki misafirlere hitap ettiler. Açılış konuşmasını yapan Şahinoğlu, Cumhuriyet tarihinin en önemli seçimini yapacaklarını bu seçimin geleceğimizi ve çocukların geleceğini etkileyeceğini ifade etti. Şahinoğlu, “Bozüyük gibi gelişmiş bir ilçede Belediye Başkan yardımcılığı yapmaktan çok gururluyum. Bana bu görevi yapmamda sayın vekilimiz Yaşar Tüzün ve Belediye Başkanımız Mehmet Talat Bakkalcıoğlu’nun çok büyük destekleri oldu sizlerin sesi soluğu olmaktan sizleri temsil etmekten çok mutluyum hepinize çok teşekkür ediyorum” dedi.

Kazıcı, katılımlarından dolayı teşekkür ederek başladığı konuşmasında; ” Çok önemli bir seçimin arifesindeyiz. Atatürk’ün egemenlik kayıtsız şartsız milletindir sözünü maalesef millet meclisinden alıp tek adam yönetimi saraya geri verdik. Her hükümet ülkeyi geliştirip zenginleştirmek amacıyla seçime girer. Ak Parti Hükümetid böyle başlamıştı bu maceraya. Yolsuzlukları, yoksulluğu bitirme sözü vermişti. Biz Millet ittifakı olarak geliştirilmiş parlamenter sistemiyle çiftçimizin, öğrencimizin kısaca 86 milyon halkın tüm sorunlarını çözeceğiz. Pazaryeri en şanslı ilçesi 20 yıldır her dönem bakanlarınız oldu, bunun sonunda karşılaştığımız manzara maalesef makus talihini yenemediğini gördük. Esnaflarımıza uğradık hepsi rahatsız.” dedi.

Tüzün konuşmasında; Cumhuriyet tarihinin en kritik seçimini 14 Mayısta yapacağız. 14 Mayısta sadece Cumhurbaşkanı değil sistemi seçeceğiz. Bu ülkede 86 milyon vatandaşı bir kişinin yönettiği bir sisteme mahkum edemeyiz. Bu millet yetkiyi bir tek kişiye teslim etmemelidir. Bu seçim bir rejim seçimidir. Mutlaka sandığa gidip tercihimizi yapmalıyız. Ben sayın genel başkanımızın bu seçimde ülkemizin 13. Cumhurbaşkanı olacağına yürekten inanıyorum. Milletvekili seçimlerinde. Bende  Bilecik’i temsilen orada sizleri temsil etmek istiyorum. Bakın 20 yıldır Pazaryeri ilçesinin sorunları giderilmiyorsa bu yerel yönetimlerin, siyasi iktidarın beceriksizliğindendir. Milletvekilliği dönemlerim boyunca her vatandaşımızın sorunlarını elimden geldiği kadar halletmeye gayret ettim. Ankara’ya gelen hiç bir vatandaşımızı aç, açıkta bırakmadım hepsine sahip çıktım. Sevgili hemşerilerim, ben sorunları öğrenmeye sorunları gidermek için gelmek ve sizlerin sayesinde iktidarın bir milletvekili olarak hizmet etmek istiyorum. Sizlerin haklarınızı üst makamlarda temsil etmek istiyorum. Çiftçilerin çok zor durumda olduklarını biliyoruz. Bizim Genel Başkanımız Cumhurbaşkanımız seçildikten sonra çiftçinin üreticinin mazotundan ÖTV- KDV almayacağız. Yeter mi yetmez köylümüz üretmek zorunda  bizim iktidarımızda çiftçimizin kullandığı gübresine, tohumuna  %50 destek vereceğiz. Bize çok haksız ithamlarda bulunuyorlar. Ak Partinin yandaş ve havuz medyası bir çok yerde televizyonlarda şunu söylüyor. HDP ile işbirliği yapıyor diye bizlere ithamda bulunuyorlar. HDP bu seçimlere Yeşil sol parti olarak ayrıca seçime katılıyorlar. Biz Millet ittifakı olarak ayrı katılıyoruz. Bize bu ithamda bulunan Ak  Partiye bakın HDP Milletvekili olan Sırrı Sakık’ın kardeşi Ak Partiden Milletvekili adayı yapılıyor bugün HDP den Milletvekili olan 21 kişinin ağabeyleri, kardeşleri Ak Partiden aday yapılıyor. Sayın Erdoğan açılım politikası adı altında zamanında 2 HDP milletvekiline bakanlık verdi. Kadılarımızın hakları fazla diyen HÜDAPAR ile ittifak yapan Ak Partidir. Bu iktidarın çamur at izi kalsın politikasının size verebileceği hiç bir şey yoktur.” diyerek katılımcılara teşekkür etti.
Kahvaltıya, Pazaryeri ilçe Başkanı Metin Polat, ilçe ve köy muhtarları ile CHP li vatandaşlar katıdı.
MG-1154
MG-1155
MG-1157
MG-1165
MG-1166
MG-1168
MG-1175
MG-1176
MG-1178
MG-1182
MG-1192
MG-1198
MG-1200
MG-1204

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.