erkanlı inşaat
bilecik vinç
DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

BURSA BBP İL BAŞKANI FİLİZLİ YENİDEN GÜVEN TAZELEDİ

Yayınlanma Tarihi :
BURSA BBP İL BAŞKANI FİLİZLİ YENİDEN GÜVEN TAZELEDİ

BURSA BBP İL BAŞKANI FİLİZLİ YENİDEN GÜVEN TAZELEDİ

Bursa Merinos Atatürk Kongre ve Kültür Merkezi’nde düzenlenen BBP Bursa İl Başkanlığı 11. Olağan Kongresi, yoğun katılımla gerçekleşti

Seçime tek liste ile giren Pazaryeri ilçemiz esnaflarından lokantacı Haluk Filizli’nin oğlu Av.Haldun Filizli yeniden Bursa Büyük Birlik Partisi İl Başkanı oldu.

BBP Bursa İl Başkanı Haldun Filizli, “Görevi devraldığımız ilk günden bugüne kadar sorumluluklarımızı yerine getiriyoruz. Üye sayımızı arttırarak güçlü bir teşkilat yapısı oluşturuyoruz. Kapı kapı gezerek çalışmalarınızı ve projelerimizi aktardık. Önümüzdeki seçimler için sahada vatandaşlarımızla temas halinde olacağız” diye konuştu.

Kongreye BBP Genel Başkanı Mustafa Destici, Bursa Büyük Şehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, Büyük Birlik Partisi Genel Başkan Yardımcısı Ekrem Alfatlı, Yıldırım Belediye Başkanı Oktay Yılmaz,  Keles Belediye Başkanı Mehmet Kesin, Ak Parti Bursa İl Başkanı Davut Gürkan, parti ve sivil toplum kuruluşları temsilcileri ile partililer katıldı.

 BBP Genel Başkanı Mustafa Destici, 6’lı masayı eleştirerek “Demek ki devletin varlığı, ülkenin bütünlüğü, milletin istiklali ve istikbali, milletin refahı için değil, kendi alacakları cumhurbaşkanı yardımcılığı, bakanlık için konuşuyorlar. Sonra çıkıp yalanlıyorlar. 6’lı masada kim doğru söylüyor?” diyerek eleştirdi.

Pazaryeri Haber olarak Haldun Filizli kardeşimizi ve yönetim kurulunu tebrik eder çalışmalarında başarılar dileriz. Yolunuz bahtınız açık olsun.

ResimLink - Resim Yükle
ResimLink - Resim Yükle

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.