erkanlı inşaat
bilecik vinç
DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

BU KAVŞAK DAHA ÇOK CAN YAKACAK PAZARYERİ KAVŞAĞINDA FECİ KAZA

Yayınlanma Tarihi :
BU KAVŞAK DAHA ÇOK CAN YAKACAK PAZARYERİ KAVŞAĞINDA FECİ KAZA

BU KAVŞAK DAHA ÇOK CAN YAKACAK

PAZARYERİ KAVŞAĞINDA FECİ KAZA

Bilecik’in Pazaryeri ilçe kavşağında meydana gelen kazada çarpışarak devrilen TIR’lardan biri tamamen yandı sürücüsü yaralı olarak hastaneye kaldırıldı.

Alınan bilgiye göre, Pazaryeri ilçesinden maden götüren İbrahim E. idaresindeki 11 EL 514 plakalı tır yeşil kendisine yanınca Bilecik istikametine gitmek istedi. O sırada Bilecik yönünden gelip Eskişehir istikametine doğru gitmekte olan Yusuf K. idaresinde ki 01.BOA.89 plakalı TIR kırmızı lambayı ihlal edince kavşaktaki TIR’a çarparak yanmaya başladı. Kendini dışarıya atmayı başaran Kurt yanmaktan kurtulurken aracı tamamen yanarak kullanılamaz hale geldi.

Uzun araç kuyruğu meydana gelne yolda Jandarma ve Polis ekipleri yolu kontrollü bir biçimde Pazaryeri-Bozüyük yolundan verdiler. Pazaryeri itfaiyeleri yangına uzun süre müdahale ederek söndürmeyi başardılar. Yaralının Bozüyük Devlet Hastanesinde tedavi altına alındığı bildirildi.

Olayı izleyen vatandaşlar sürücülerin korkulu rüyası olan Pazaryeri kavşağına acilen bir önlem alınmazsa çok daha acı görüntülerle karşılaşacağız özellikle siyasi otoritelerin devreye girmelerini istiyoruz. TIR sürücülerinin kırmızı lambaya hiç dikkat etmedikleri durmadan geçerek tehlike yarattıkları söylendi. Karayolları ve trafik ekiplerinden kavşağa kırmızı lambayı ihlal edenleri tesbit eden kamera konması biraz olsun tedbir almaya yarar dendi.

Anaokulu-MG-0819-Kopyala
Anaokulu-MG-0822-Kopyala
Anaokulu-MG-0823-Kopyala
Anaokulu-MG-0825-Kopyala
Anaokulu-MG-0829-Kopyala
Anaokulu-MG-0832-Kopyala
Anaokulu-MG-0841-Kopyala
Anaokulu-MG-0842-Kopyala
Anaokulu-MG-0847-Kopyala
Anaokulu-MG-0861-Kopyala
Anaokulu-MG-0866-Kopyala

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.