erkanlı inşaat
bilecik vinç
DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

BOZÜYÜK BELEDİYESİ’NDEN MUHTEŞEM KURTULUŞ GÜNLERİ ETKİNLİKLERİ

Yayınlanma Tarihi :
BOZÜYÜK BELEDİYESİ’NDEN MUHTEŞEM KURTULUŞ GÜNLERİ ETKİNLİKLERİ

BOZÜYÜK BELEDİYESİ’NDEN MUHTEŞEM KURTULUŞ GÜNLERİ ETKİNLİKLERİ

            Bozüyük’ün düşman işgalinden kurtuluşunun 99. yıldönümünün coşkuyla kutlanabilmesi amacı ile Bozüyük Belediyesi tarafından çeşitli etkinlikler düzenlendi.

Bozüyük Belediye Başkanı Mehmet Talat Bakkalcıoğlu, düzenlenen etkinliklere tüm Bozüyüklüleri davet ederek  “Güzel ilçemiz düşman işgalinden 99 yıl önce 4 Eylül günü kurtarıldı. Kurtuluşumuzun yıldönümünde 4 Eylül gününü büyük bir coşkuyla kutlayacağız. Öncesinde de 30 Ağustos Zafer Bayramımızı aynı coşku ile kutlarken yerel sanatçılarımızın sahne alacağı konserlerimiz de olacak. Geçen yıl pandemi nedeni ile kutlayamadığımız kurtuluş günümüz için bu yıl görkemli bir program hazırladık. Programlara katılmanızı diler, hepinizi sevgilerimle kucaklarım.” dedi.

Kurtuluş Günleri Etkinlikleri kapsamında Yeşilkent Mahallesi Amfi Tiyatro’da yapılacak konser programlarında yerel sanatçılar sahne alacak. Saat 21:00’de başlayacak konserlerde 29 Ağustos 2021 Pazar günü Grup Fazla, 31 Ağustos 2021 Salı günü Osman Savaş ve Serkan Kıranlı, 1 Eylül 2021 Çarşamba günü Yunus Emre Sert, 2 Eylül 2021 Perşembe günü Murat Küçük ve 3 Eylül 2021 Cuma günü Olcay Gülpınar sevenleriyle buluşacak. Yerel sanatçı konserlerinin öncesinde sahne genç yeteneklere bırakılıp 1 saatlik “Sahne Senin” bölümü yer alacak. Bu bölümde sahneye çıkmak, yeteneklerini sergilemek ve sahne deneyimi yaşamak isteyen herkes 27 Ağustos 2021 Cuma günü mesai bitimine kadar Bozüyük Belediyesi Metristepe Kültür Merkezi’ne başvurarak kayıt yaptırabilir. 30 Ağustos Zafer Bayramı için özel olarak Belediye Tiyatrosu ve ilçe müzisyenleri tarafından hazırlanan, Nazım Hikmet’in Kuvayi Milliye Destanı ve Nutuk’tan anlatıların yer aldığı “Onlar” adlı programda Pazartesi günü akşamı yine Yeşilkent amfi tiyatroda ve saat 21:00’de sahne alacak. Kurtuluş günü olan 4 Eylül 2021 Cumartesi günü akşamı ise final konserinde  radyo ve TV programcısı, oyuncu Yavuz Seçkin’in sunumuyla sevilen sanatçı Haluk Levent Bozüyüklü hayranları ile buluşacak. Tüm Bozüyüklülerin davetli olduğu kurtuluş etkinlerinin yoğun ilgi görmesi bekleniyor.

B-k-4-Eyl-l-Belediyemiz-Konser-Program-2021-1-Kopyala
B-k-4-Eyl-l-Belediyemiz-Konser-Program-2021-2-Kopyala
B-k-4-Eyl-l-Belediyemiz-Konser-Program-2021-3-Kopyala
B-k-4-Eyl-l-Belediyemiz-Konser-Program-2021-4-Kopyala
B-k-4-Eyl-l-Belediyemiz-Konser-Program-2021-5-Kopyala

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.