erkanlı inşaat
bilecik vinç
DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

Bozüyük Ak Parti İlçe Başkanı Mecit Kuruoğlu Oldu

Yayınlanma Tarihi :
Bozüyük Ak Parti İlçe Başkanı Mecit Kuruoğlu Oldu

Bozüyük Ak Parti İlçe Başkanı Mecit Kuruoğlu Oldu

Bozüyük Ak Parti ilçe başkanı Hüsnü Ersoy, 14 Mayıs seçimleri için Ak Parti Milletvekili Aday Adayı olmak için ilçe başkanlığından istifa etmişti.

Boşalan ilçe başkanlığına önerilen Mecit Kuruoğlu, Ankara Ak Parti genel merkez tarafından Bozüyük ilçe başkanı olarak atanarak dün mazbatasını aldı.

Yeni başkan Kuruoğlu, ilk görev günü Pazaryeri Haber’e bir teşekkür mesajı paylaştı. ” Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın tensipleri, ve Ak Parti Genel Merkez Teşkilat Başkanlığımızın takdirleriyle şahsıma tevdi edilen Bozüyük İlçe Başkanlığı görevini ifa etmek üzere  yüreğimizin her bir hücresinde taşıdığımız bu kutlu dava yolunna revan olduk.Bu görevi şahsıma layık gören Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan başta olmak üzere, teşkilat başkanımız sayın Erkan Kandemir’e, İl Başkanımız Serkan Yıldırım’a ve teşkilatımızın her bir kademesinde görev yapan kıymetli dava arkadaşlarıma şükranlarımı arz ediyorum. Yaşadığımız bu zorlu imtihan sürecinde sevdasını kalbimize nakşettiğimiz vatanımızın bekası için Cumhur ittifakı çatısı altında tüm teşkilatımız ile birlikte liderimiz Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı yeniden ve daha güçlü bir şekilde Cumhurbaşkanı olarak seçeceğiz.  Bu kutlu hizmet yarışında partimiz ve kıymetli hemşerilerimize hizmet etmek onuruna layık görülmek, her safhada pusulamız olacaktır. Memleket davasında bizleri istihdam eden Rabbimize hamdolsun. Biz Birlikte Türkiye’yiz” dedi.

ResimLink - Resim Yükle
IMG-20230322-162120
IMG-20230322-162127
IMG-20230322-162148

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.