erkanlı inşaat
bilecik vinç
DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

Bilecik MHP’de milletvekili adayları belli oldu

Yayınlanma Tarihi :
Bilecik MHP’de milletvekili adayları belli oldu

Bilecik MHP’de milletvekili adayları belli oldu

14 Mayısta yapılacak olan seçimlerde Bilecik’in MHP Milletvekili adayları belli oldu.

Pazaryeri ilçe teşkilatına ziyaret için gelen Bilecik MHP aday adayları İbrahim Bağ, Tacettin Güven ve Mustafa Poyraz aday oldukları müjdesini Pazaryeri MHP ilçe binasında aldılar.

MHP Genel Merkezinden yapılan açıklamada 1. sıra İbrahim Bağ ve 2. sıra Tacettin Güven Bilecik Milletvekili adayı oldular. Haberin alınmasıyla ilçe binasında büyük heyecan yaşandı. Adaylar ilk tebriklerini ilçe başkanı Haluk Filizli ve Pazaryeri ilçe teşkilatından aldılar.

MHP Bilecik Teşkilat sorumlusu Kadir Harmandar, MHP il sekreteri  Faruk Kulaklı aday adaylarını tanıtmak için geldikleri Pazaryeri ilçesinden adaylar ile ile döndüler.

İlçe Başkanı Filizli, yaptığı konuşmada “Bu akşam Milletvekil aday adayları kendilerini tanıtmak ve tanışmak için  gelmişlerdi bu arada canlı yayında sonuçları bekliyorduk ve sonuçlar açıklanınca kendileri de burada öğrendiler. İnşallah 14 Mayıs seçimleri partimize ülkemize milletimize hayırlı olsun inşallah Cumhur ittifakı başarılı olacak millete zillete fırsat vermeyecektir var olsun milliyetçiler var olsun ülkü ocakları var olsun milletimiz. İnşallah bu seçimlerde Bilecik’ten mutlaka bir milletvekili çıkarmakta kararlıyız” dedi.

pazaryeri11.com ///  Pazaryeri Haberleri olarak her iki adaya çıktıkları hizmet yolunda başarılar dileriz hayırlı uğurlu olsun

 1. sıra İbrahim Bağ

 2. sıra Tacettin Güven

 3. MG-9721
  MG-9723
  MG-9724
  MG-9726
  MG-9729
  MG-9740
  IMG-9732
  IMG-9734
  IMG-9735

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.