erkanlı inşaat
bilecik vinç
DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

BELEDİYE BAŞKANI TEKİN’İN YENİ YIL MESAJI

Yayınlanma Tarihi :
BELEDİYE BAŞKANI TEKİN’İN YENİ YIL MESAJI

BELEDİYE BAŞKANI TEKİN’İN YENİ YIL MESAJI

Pazaryeri Belediye Başkanı Zekiye Tekin, yeni yıl dolayısyla bir mesaj yayımladı.

Tekin mesajında; “Acısıyla tatlısıyla takvimlerden bir yılı daha geride bıraktık. 2023 yılı tüm dünyada olduğu gibi ülkemiz için de hayatın olağan akışı dışında gelişmelerin yaşandığı bir yıl oldu. Salgın hastalıklar ve yaşanan doğa olayları hepimizde derin etkiler bıraktı. Bunca badireye rağmen sevgiyi, dayanışmayı ve vefayı büyüttük.

“Zaman her şeyin ilacıdır.” sözü çaresizliğin, umutsuzluğun simgesi değil bilakis dirayetin, mücadelenin, sabrın ve metanetin ruhunu yansıtan bir sözdür. Yeni yılda umudumuzu kaybetmeden, ülkemize, insanımıza ve özellikle genç nesillere yarınki büyük Türkiye’yi inşa etmeye, üretmeye, her alanda yenilik peşinde koşmaya devam edeceğiz. Devletimizin tesis ettiği huzur ve güven ortamı içerisinde, geçmişimizden aldığımız güçle, sürekli değişen dünya şartlarının sağladığı yeni fırsatlarla sorumluluklarımızı en iyi şekilde bilerek ilçemizin ve ülkemizin kalkınmasına, gelişmesine katkı sağlamanın çabası içerisinde olacağız.

Bu duygu ve düşüncelerle, birlik ve beraberlik içerisinde karşıladığımız 2023 yılının ilçemize, ülkemize ve gönül coğrafyamıza sağlık, mutluluk ve huzur getirmesini temenni ediyor, tüm hemşerilerimin yeni yılını en içten dileklerimle kutluyorum.”

Zekiye Tekin – Pazaryeri Belediye Başkanı

Whats-App-Image-2022-12-27-at-11-07-06

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.