erkanlı inşaat
bilecik vinç
DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

BELEDİYE BAŞKANI TEKİN’İN KURBAN BAYRAMI MESAJI

Yayınlanma Tarihi :
BELEDİYE BAŞKANI TEKİN’İN KURBAN BAYRAMI MESAJI

BELEDİYE BAŞKANI TEKİN’İN KURBAN BAYRAMI MESAJI

Pazaryeri Belediye Başkanı Zekiye Tekin, Kurban Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı,

Tekin Mesajında, ” Asırlardır millet olarak bizleri daha güçlü kılan, milli ve dini duygularımızın, örf ve adetlerimizin kuvvetlendiği birlik ve beraberliğimizin, yardımlaşma ve dayanışmanın en güçlü şekilde yaşandığı bir Kurban Bayramını daha birlikte idrak etmenin mutluluğunu ve heyecanını yaşıyoruz.
Manevi duygularımızın yoğun yaşandığı bu günlerde insanlarımız aynı düşünce ve değerlerde buluşmakta, dargınlıklar, kırgınlıklar unutulmakta, dostluk ve kardeşlik duyguları daha yoğun yaşanmakta, inançlarımız, gelenek ve göreneklerimiz kuşaktan kuşağa aktarılmaktadır. Sevinçte ve üzüntüde hep birlikte olmamız bizleri farklı kılan özelliğimizdir.
Millet olarak birlik ve beraberlik içerisinde mutlu, güvenli, huzurlu, sağlıklı bu güzel atmosferi hayatımızın her gününe taşıdığımız takdirde varamayacağımız hedef, aşamayacağımız hiçbir engel olmayacaktır. İdrak etmekte olduğumuz Kurban Bayramı vesilesi ile ailelerini ziyaret etmek için yola çıkacak vatandaşlarımızın, bayramlarını sevinç içinde geçirmesi için trafik kurallarına uymaları gerektiğini önemle ifade etmek isterim.
Her günümüzün bayram sevinci içerisinde geçmesi, nice bayramların hep birlikte yaşanması dileğiyle, bayram süresince görevi başında olan tüm çalışanlarımıza başarılar diler, bütün şehit ailelerimizin ve gazilerimizin, Pazaryerili hemşerilerimin, İlimizde ve İlçemizde görev yapan tüm çalışma arkadaşlarımın, İlçe esnafımızın, basın mensuplarımızın mübarek Kurban Bayramını tebrik eder, bayramımızın ülkemize ve bütün İslam âlemine hayırlara vesile olması temennisiyle, sevgi ve saygılar sunarım.” dedi.
Zekiye Tekin – Belediye Başkanı

WhatsApp-Image-2024-06-14-at-12.09.10-Kopyala.jpg
WhatsApp-Image-2024-06-14-at-12.09.32-Kopyala.jpg

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.