erkanlı inşaat
bilecik vinç
DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

Bayırköy Belediye Başkanı Mustafa Yaman’ın Kadir Gecesi Mesajı

Yayınlanma Tarihi :
Bayırköy Belediye Başkanı Mustafa Yaman’ın Kadir Gecesi Mesajı

Bayırköy Belediye Başkanı Mustafa Yaman’ın Kadir Gecesi Mesajı

Kadir Gecesi, İslam güneşinin, Kuran meşalesinin dünyayı aydınlatmaya başladığı, Kur’an-ı Kerim’de buyrulduğu gibi, bin aydan daha hayırlı mübarek bir gecedir.

Tutulan oruçlarla yapılan ibadet ve yardımlarla bir manevi iklimden geçerek idrak ettiğimiz Ramazan ayı, Kadir Gecesi ile zirveye ulaşmakta ve bayram sevinci ile taçlanmaktadır.

Birlik, beraberlik, kardeşlik ve dayanışma duygularının had safhaya ulaştığı 11 Ayın Sultanı olan Ramazan Ayının son günlerine yaklaşırken, bin aydan daha hayırlı olan Kadir Gecesi’ne kavuşmuş olmanın heyecanı ve sevincini yaşıyoruz. Dargınlıklara ve kırgınlıklara son vermek, nefretin yerine sevgiyi, saygıyı, hoşgörüyü, dostluk ve kardeşliği hakim kılmak için bu gece insanlara önemli fırsatlar sunmaktadır.

Dünya üzerindeki savaş ve şiddet olaylarının son bulmasına, bu mübarek günlerde deprem nedeniyle hayatlarını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, hastalarımıza acil şifalar diliyor, bu mübarek gecenin, akan gözyaşlarının bir an önce son bulmasına vesile olmasını diliyorum.

mustafa-yaman-kadir-gecesi-anmasi-h21917-3280f-Kopyala

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.