erkanlı inşaat
bilecik vinç
DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

Başkan Kepez “Öküz altında buza aramayın”

Yayınlanma Tarihi :
Başkan Kepez “Öküz altında buza aramayın”

Başkan Kepez “Öküz altında buza aramayın”

İnhisar Belediye Başkanı Mehmet Kepez, okuduğu Kur-an ayeti yüzünden bazı çevrelerce linç kampanyasına uğraması ardından Ayasofya Camii imam hatibi Mustafa Demirkıran’a ve attığı tweet ile Demirkıran’ı desteleyenice yalakalıkla itham edilen bir dönem inhisar kaymakamlığı yapan Ali Açıkgöz’e cesurca sahip çıktı sahip çıktı.

Kaymakam Açıkgöz, “Bu yüzyılda yetişen en kıymetli alimlerden biri olan Mustafa Demirkan Hocaya, Allah’ın ayetini zikrettiği için en galiz ifadelerle saldıranlar, seviyelerini bir kez daha göstermişlerdir” demişti. (sözcü gazetesi)

Başkan Kepez, sosyal medya hesabından ” Yıllardır Türkçe ezan, Türkce ibadet,türkce Kur’an diye çığırtkanlık yapanlar,bir imamın okuduğu 1400 sene önce vahyedilmiş Kur’an ayetinden rahatsız olup seviyesizce saldırıp,her zaman olduğu gibi Mustafa Kemal Atatürk’ü kendi kötü emellerine kalkan yapıp beceriksizliklerini örtmeye çalışıyorlar.

Aylar önce ilçemizden ayrılan sayın kaymakamımız Ali Açıkgöz ün attığı bir tweeti bahane edip, üstelik Tweette hiçbir devlet büyüğüne hakaret olmamasına rağmen, kaymakam beyin İnhisar da olup olmadığını da bilmeden ( bu arada Bilecik ve ilçeleriyle ne kadar ilgili oldukları da belli oluyor!!!) eleştiri oklarını yönetenler dönüp kendilerine baksınlar.

Sayın kaymakamımız son derece milli ve manevi duyguları olan, çalışkan, dürüst, hizmet aşkıyla yanan, kısa sürede güzel çalışmalar yaptığımız, gelecek vadeden, sevdiğimiz bir kardeşimizdir.

Lütfen kimse öküz altında buzağı aramasın.

Kaymakamımız sayın Ali Açıkgöz ün yanındayız.

Vesselam… dedi.

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.