erkanlı inşaat
bilecik vinç
DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

BAĞKAR YAĞ VE YEM SANAYİ İBRAHİM BAĞ’IN MİRAÇ GECESİ MESAJI

Yayınlanma Tarihi :
BAĞKAR YAĞ VE YEM SANAYİ İBRAHİM BAĞ’IN MİRAÇ GECESİ MESAJI

BAĞKAR Yağ ve Yem sanayi ve MHP Bilecik İl Başkan Yardımcısı Bağ, mesajında şu ifadelere yer verdi:

” Bugün, Hz. Muhammed’in Mescid-i Haram’dan Mescid-i Aksa’ya, oradan da Sidretü’l Münteha denilen en üst makama yükseltilişini duayla idrak ediyoruz.

Miraç; manen yücelmenin, bedenen en yükseğe erişmenin, böylelikle ilahi lütuf ve ihsanla mükâfatlandırılmanın mucizevi halidir. Bu gece, müminlerin manevi dünyalarının aydınlanması, günahlarının bağışlanması ve dualarının kabul edilmesi için önemli bir fırsattır. Bu özel gece, bizlere bir kez daha hayatımızın amacını hatırlatıyor ve bize manevi yönden ilham veriyor.

Ancak, bu yıl Miraç Kandil’ini kutlarken, ülkemizde meydana gelen son deprem felaketi nedeniyle kalplerimizde derin bir üzüntü taşıyoruz. Yüce Allah’ın sonsuz merhameti ile insanlara her zaman yardım etmeyi, onların acılarını hafifletmeyi emreder. Türk milleti olarak bu zor günlerin birlik ve beraberlik içerisinde üstesinden geleceğimize yürekten inanıyoruz. Depremde hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, ailelerine ve yüce Türk milletine sabır diliyoruz.

Bu vesileyle, tüm İslam aleminin Miraç Kandil’ini tebrik eder, bu mübarek gecenin sevgi, kardeşlik, barış ve huzur getirmesini diliyorum. Dualarımızın, ülkemize, insanlarımıza ve tüm Türk-İslam alemine hayırlar getirmesini temenni ediyorum.” dedi.

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.