erkanlı inşaat
bilecik vinç
DOLAR 32,2511 % 0.14
EURO 35,0023 % 0.27
STERLIN 41,0886 % 0.43
FRANG 35,2346 % 0.08
ALTIN 2.418,47 % 0,36
BITCOIN 69.167,75 0.342

BAĞKAR YAĞ VE YEM SANAYİ BERAT KANDİL MESAJI

Yayınlanma Tarihi :
BAĞKAR YAĞ VE YEM SANAYİ BERAT KANDİL MESAJI

BAĞKAR İbrahim Bağ, Berat Kandili dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı.

“Allah’a hamdolsun ki, bizleri mübarek bir akşama ve kutlu bir kandile daha kavuşturdu. Bu mübarek gece, umut ediyoruz ki; manevi nuruyla hem kalplerimizi ısıtır, hem önümüzü, hem de yolumuzu aydınlatır inşallah” dedi.

Bağ, “Hepimiz biliyoruz ki; kandillerimiz affın ve mağfiretin çeşmesi ve Allah’ın kullarının istifadesine sunduğu ihsan ve aynı zamanda mükâfat hazinesidir. Kandiller, nefislerin terbiye ve manevi tüm yaraların tedavi edilmesi yönünde mutlaka başvurulması gereken yolların başında gelmektedir. Berat Kandili ise, kurtuluşumuzun, manevi arınışımızın ve kalp dünyamızın temizlenişinin yegâne anahtarıdır” ifadelerini kullandı.

İslam Âlemi’ nin dünyanın dört bir yanında ezinti ve üzüntü içerisinde olduğuna dikkati çeken Bağ,  şunları kaydetti: “Müslümanları adeta her yandan çevreleyen sorunların çözüm bulması, zulüm sebebiyle akan gözyaşlarının dinmesi, fitnenin ve fesadın son bulması, bu mübarek gecede hepimizin niyazı olmalı, huşu içerisinde semaya açacağımız ellerimizle kurtuluşu murat etmeliyiz. Şüphesiz, nefislerimizi terbiye etmeye belki de en çok ihtiyaç duyduğumuz bir dönemden geçiyoruz. Bu geceyi bir fırsat bilip,  Berat’ın affedici manası ve mesajlarıyla bir an önce silkinmeli ve kendimize gelmeli, özümüze dönmeliyiz. Kötülüklerden ve afetlerden uzak olmak, dünyevi heva ve heveslerden uzak durmak, inananların üzerinde oynanan bozguncu oyunlara, bölücü ve yıkıcı emellere karşı durmak, hepimizin başlıca sorumluluğu olmalıdır. Bu duygu ve düşüncelere, bu mübarek gecenin İslam âleminin beratına vasıl olması temennilerimle Berat Kandil’ini tebrik ediyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum”

Rabbimde yaşanan afetlerden bizleri muhafaza etmesini niyaz ediyorum

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.