erkanlı inşaat
bilecik vinç
DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

Ali Şahinoğlu CHP Pazaryeri Belediye Başkanlığı İçin Aday Adayı Müracaatını Yaptı

Yayınlanma Tarihi :
Ali Şahinoğlu CHP Pazaryeri Belediye Başkanlığı İçin Aday Adayı Müracaatını Yaptı

Ali Şahinoğlu CHP Pazaryeri Belediye Başkanlığı İçin Aday Adayı Dosyasını Teslim Etti.

Eski Bozüyük Pazaryerililer Dernek Başkanı, 5 yıldır Bozüyük Belediye başkan yardımcılığı yapan Ali Şahinoğlu memleketi Pazaryeri’nde Cumhuriyet Halk Partisi’nden Belediye başkan aday adayı olduğunu düzenlemiş olduğu toplantıda bildirdi.

Bozüyük’te Belediye başkan yardımcısı iken, Mart 2024’de yapılacak yerel seçimlerine, Pazaryeri Belediye Başkanlığı için aday adaylığı resmi müracaatını yapan Ali Şahinoğlu, Pazaryeri CHP İlçe Başkanlığında yapılan bir toplantı ile başvuru belgesini İlçe Başkanı Metin Polat’a sundu.

İlçe Başkanlığı’nda geniş bir katılım ile yapılan toplantıya, Bozüyük Belediye başkanı Mehmet Talat Bakkalcıoğlu, belediye başkan yardımcısı Mahmut Fındık, Bozüyük ilçe başkanı İhsan Esel ve çok sayıda Bozüyük CHP ilçe yönetimi, belediye encümenleri ve CHP il genel meclis üyesi Hüseyin Elmas, katıldı. Bozüyük Belediye Başkanı Bakkalcıoğlu seçildiği takdirde her zaman Şahinoğlu’nun yanında olacağını belirtti. CHP Bilecik İl Başkanı Ali Özdemir ve yönetim kurulu ile Pazaryeri CHP teşkilatı ve üyelerinin da katıldığı toplantıda Ali Şahinoğlu şunları söyledi;

“Ata topraklarımız, baba ocağımız olan Pazaryerine borcumuzu ödeyebilmek, hizmet edebilmek için, Cumhuriyet Halk Partisinden belediye başkanlığı başvurusu için buradayız. Oluşturacağımız meclis ve encümen grubumuzla ekip çalışması ve ortak aklı ön plana çıkararak günün gereksinimlerine uygun ekonomik sosyal kültürel alanlarda aktif ve atak, şeffaf, dürüst ve adaletli bir yönetim tarzını benimseyeceğimize söz veriyoruz.

Tabi ne zaman? Partimiz kabul ederse, halkımız takdir eder Allah’ da nasip ederse. Ama şu bir gerçektir nasibin yanında iki tane yol arkadaşı vardır; birincisi gayret ikincisi iyi niyet… Bizim iyi niyetimizden şüpheniz olmasın gayretimizin de çok yüksek olacağını ve çok çalışacağımızı buradan bildirmek isterim. Buraya geldiğiniz için hepinize teşekkür ederiz. Sağ olun var olun. Her şey çok güzel olacak” dedi.

Pazaryeri Haber Olarak Ali Şahinoğlu’na yaptığı Belediye Başkanlığı aday adaylığının hayırlı olmasını dileriz.

IMG-0806

IMG-0804
IMG-0808
IMG-0814
IMG-0815
IMG-0816
IMG-0817
IMG-0818
IMG-0819
IMG-0833
IMG-0841
IMG-0800

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.