erkanlı inşaat
bilecik vinç
DOLAR 32,2017 % -0.01
EURO 35,0172 % 0.01
STERLIN 40,9145 % 0.01
FRANG 35,4295 % 0.07
ALTIN 2.505,28 % 0,18
BITCOIN 67.065,27 0.281

AK Parti Pazaryeri İlçe Başkanı Karabey’in Ramazan Bayram Mesajı

Yayınlanma Tarihi :
AK Parti Pazaryeri İlçe Başkanı Karabey’in Ramazan Bayram Mesajı

AK Parti Pazaryeri İlçe Başkanı Karabey’in Ramazan Bayram Mesajı

AK Parti İlçe Başkanı Yaşar Karabey; , Ramazan Bayramı dolayısıyla yayınladığı mesajda, “Ramazan bayramının bir aylık oruç ibadetinin ardından birlik ve beraberlik duygularının pekiştiği, insan olmanın güzelliklerinin yaşandığı, kırgınlıkların unutulup dostluk ve sevgiyle gönüllerin birbirine yakınlaştığı, karşılıklı sevgi ve saygının geliştiği müstesna bir gün olduğunu vurguladı. Başkan Karabey, şunları ifade etti:

“Halkımız, her bayramda olduğu gibi bu bayramda da birlik, beraberlik, yardımlaşma ve dayanışmanın en güzel örneklerini hep birlikte yaşamaktadır. Bayramlar, toplumu ortak ve benzer bir duyguda birleştiren, zengin fakir ayrımı gözetmeden insanları kucaklaştıran, paylaşımcılığın yükseldiği ve manevi değerin yoğun olarak yaşandığı günlerdir.

Bilindiği gibi bayramlar dargınlıkların unutulduğu, toplumsal dayanışmanın artıp, beraberliğin daha çok pekiştiği, sevgi, saygı ve hoşgörünün en üst noktaya çıktığı özel günlerdir. Bize bu değerleri hatırlatan mutluluğunu yaşadığımız Ramazan Bayramı’nın geleceğe yönelik umutlarımızı tazelemesini, vatandaşlarımıza sağlık ve huzur getirmesini diliyorum. Manevi yönden büyük değeri olan bayramlarda, iyiliklere ve güzelliklere yönelmeli, yardımlaşmanın ve dayanışmanın önemi hatırlanmalıdır. Huzur içerisinde geçirdiğimiz bu Ramazan ayından sonra, bayramı da aynı şekilde huzur içerisinde geçirmenizi; bu duygu ve düşüncelerle, sizlerle birlikte bir bayram daha yaşayacak olmanın mutluluğu ve gururuyla, hepinizin bayramını kutluyorum.”

ramaan-bayram-mesai...jpg

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.