erkanlı inşaat
bilecik vinç
DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

AK PARTİ BİLECİK İL BAŞKANI YILDIRIM,SUBAŞINI ÖZÜR DİLEMEYE ÇAĞIRDI

Yayınlanma Tarihi :
AK PARTİ BİLECİK İL BAŞKANI YILDIRIM,SUBAŞINI ÖZÜR DİLEMEYE ÇAĞIRDI

AK PARTİ BİLECİK İL BAŞKANI YILDIRIM,SUBAŞINI ÖZÜR DİLEMEYE ÇAĞIRDI

 AK Parti İl Başkanı Serkan Yıldırım, Bilecik Belediye Başkan Vekili Melek Mızrak Subaşı’nı tehdit ettiği iddiasını reddederek, “kamuoyundan özür dilemenizi bekliyor olacağım” dedi

Serkan Yıldırım sosyal medya hesabımdan yaptığı açıklamada; “Allah siyasetçinin de ahlaklısını nasip etsin. Rakibin de olsa seviye önemli! Yıllarca bu şehirde siyaset yaparız, siyasi rakiplerimizle atışırız ama dün ki açıklamalar kadar seviye hiç bir zaman aşağıya çekilmemiştir.

Hoş o koltuğa oturabilmek için de partinizde nasıl kriz çıkarttığınızı, kimlerle nasıl pazarlıklar yaptığınızı ve kendinizi aday gösterttiğinizi cümle alem biliyor…

Melek hanım ters kelepçeyi bilmem ama bu şehirde yaşayanlar sizi o belediyeden tıpış tıpış gönderecekler.

Sizi aynı mecliste özüre davet ediyorum. Evet Serkan Beyle tartıştık ama “Ters kelepçeyle gidersin” diye bir söz kullanmadı. O gün ki mecliste heyecanıma yenik düştüm ve bir anda ağzımdan çıkıverdi diyerek kamuoyundan özür dilemenizi bekliyor olacağım.

Cumhurbaşkanımız ne zaman geldi gitti sizin bugün mü aklınıza geldi? Benim üzerimden kendinizi gündem de tutmaya çalışmayı bırakın, hizmetlerinizle, yaptıklarınızla gündeme gelin. Ben size öyle bir üslupla tehditte bulunacağım, siz de bu zamana kadar susacaksınız öyle mi? Ertesi gün çıkardınız hemen basın karşısına!

O yüzden tatlı su kurnazlığını bırakın, gündemi değiştirmeye çalışmayın.

Zabıtalarınızı ve birim müdürlerinizi tehdit ettiğimi söylemişsiniz. Birim müdürlerinizi tanımıyorum, tanıyamıyorum bile her hafta değiştirdiğiniz için. Zabıtalarınızla o gece görüştüğümüzde de Cumhurbaşkanımızın afişlerinin sökülmesini sizin talep ettiğinizi, bizi de sıkıştırıyorlar, baskı yapıyorlar diyerek çaresizliklerini dile getirdi arkadaşlar. Bir kadına bu mobbing hiç yakıştı mı?

Madem telefon konuşmalarını eksik ve yanlış hatırlıyorsunuz veya istediğiniz gibi aktarıyorsunuz ben tamamlayayım. Telefon konuşmamızda ülkenin Cumhurbaşkanı geliyor, belediye başkanı bir gün sonra geliyor sizde o zaman asarsınız dediğimde, bizim de Cumhurbaşkanı Adayımız geliyor dediniz mi demediniz mi? Ben de size a a öyle mi adayınız belli oldu mu? Ben bunu basınla hemen paylaşıyorum, Melek hanım adaylarını açıkladı diyeceğim dedim mi demedim mi? Adayınız Kemal Kılıçdaroğlu dememe rağmen geleceğin Cumhurbaşkanı Ekrem İmamoğlu diye yinelediniz mi yinelemediniz mi?

Gelelim kamu alanına!

Üst geçitler kamu alanı ise önce partinizin ve adaylarınızın reklamlarını kaldırın üst geçitlerden! Kaldırmazsanız bizde kendi reklamlarımızı asacağız buradan ilan ediyorum. Ve o gün söylediğimi tekrar söylüyorum, gücü yeten kaldırsın!

Üst geçitler kamu alanı da Bilecik Belediyesi Sepetli Aracı kamu aracı değil mi? Sonra İller Bankasından gelen para maaşlara bile yetmiyor diye açıklama yapıyorsunuz. Siz Belediyenin imkanlarını Chp’ nin seçim çalışmalarında kullanırsanız tabi yetmez!

Hem gelen para maaşlara yetmiyor diyorsunuz, bu açıklamanızdan sonra akrabanızı belediye de işe başlatıyorsunuz. Madem bu kadar alım yapacaktınız neden gelir gelmez çalışma arkadaşlarınızı işsiz bıraktınız? Onların yerine kaç kişi aldınız? İşten çıkarttıklarınızı çalışma arkadaşınız olmaya layık mı görmediniz? Mesela geçtiğimiz hafta işe aldığınız, İstanbul’ dan getirttiğiniz akrabanızı hangi liyakata göre işe alım yaptınız?

Genel Başkanınızın peşinde seçim çalışmalarına katıla katıla yalan siyasetine adapte olmuşsunuz ama şehir hizmet bekliyor. Siz de haklısınız bir daha ki dönem bu chp sizi de yer burada, yerini yapmanız lazım ama o yol bu yol değil benden söylemesi. Çırpınışlarınız nafile!

Size bulunabileceğim tek tavsiye, sağa sola sataşmadan işinize bakmanız, görevinizi yerine getirmeniz. Size sadece çevrenizdekilerinin, eşinizin dostunuzun Belediye Başkan Vekili değil, tüm Bilecik’ in Belediye Başkan Vekili olduğunuzu hatırlatmak isterim. Chp İl Başkanının rolünü çalmayı bırakın, yarın koltuk gittiğinde yalnız kalırsınız…

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.