erkanlı inşaat
bilecik vinç
DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

MÜNÜR ŞAHİN YENİDEN ADAY OLDUĞUNU AÇIKLADI

Yayınlanma Tarihi :
MÜNÜR ŞAHİN YENİDEN ADAY OLDUĞUNU AÇIKLADI

MÜNÜR ŞAHİN YENİDEN ADAY OLDUĞUNU AÇIKLADI

Osmaneli Belediye Başkanı Münür Şahin Osmaneli Ak Parti İlçe Başkanlığına giderek  2024-2029 dönemi  31 Mart 2024 yerel seçimleri Osmaneli Belediye Başkanlığı için adaylık başvurusunu yaptı.   İki dönemdir Belediye Başkanlığı yapan  Şahin, üçüncü dönem için çalışmalara bu akşam yaptığı müracaatla başlamış oldu.

Başkan Şahin yaptığı açıklamada, “2014-2019 ve 2019-2023 dönemlerinde hep birlikte Osmaneli için örnek alınacak belediyecilik yaptık. 2024-2029 döneminde inşallah teşkilatımızın ve genel merkezimizin onayı ve Osmaneli halkının tercihi ile Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın deyimi ile ustalık dönemimizde ilçemiz için yeni hedefler ve yeni projeler için çalışmaya devam edeceğiz.

1

Osmaneli İlçemiz Bilecik ilinin Bozüyük’ten sonraki ikinci büyük ilçesi. Tarihi ve kültürel varlıkları, sürekli gelişen sanayisi, turizmde sahip olduğu değerleri, verimli toprakları ile suların buluştuğu, yolların kesiştiği çok değerli bir kent. Devam eden Osmaneli-Bursa-Bandırma-Balıkesir YHT hattı ve yapılmakta olan Osmaneli YHT istasyonumuzla bölgemizde ve Türkiye’de yükselen değer.

Osmaneli Belediyesi olarak Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın, Bakanlarımızın, Milletvekillerimizin, teşkilatlarımızın destekleri iki dönemlik belediye başkanlığımızda hedeflerimize ulaştık ve örnek alınan projelerimizle bölgemizde ve Türkiye’de değer kazandık. Başta Valilerimiz ve kaymakamlarımız olmak üzere tüm kamu kurum ve kuruluşları yöneticileri, özel sektör yöneticilerimiz, sivil toplum örgütleri, muhtarlarımız ve basınımız ve her zaman yanımızda olan halkımız, tüm meclis üyelerimiz ile birlik ve beraberlik içinde çalıştık. Birlik ve beraberliğimiz bolluk ve bereketi getirdi ve bir çok yeni yatırımı gerçekleştirdik. Allah herkesten razı olsun.

Osmaneli Belediyesi yatırımlarını büyük oranda kendi öz kaynaklarından, projelerle sağladığı hibe yardımlardan, desteklerden karşılayarak 2019-2024 döneminde hiç borçlanmadan yaparak belediye yönetiminde Türkiye’ye örnek oldu. Prof Dr Yunus Söylet İçmeler Tesislerimizdeki restoran, 256 yatak kapasiteli  otellerimiz, başta Tarım Kredi Kooperatifleri olmak üzere satış yaptığımız yöresel ürün tesislerimiz, hal kompleksimiz, kadın girişimciler kooperatiflerimiz ile yaptığımız ticari faaliyetlerden elde ettiğimiz gelirlerle 250 kişiye iş olanağı sağlarken yatırımlarımızı ve büyümemizi sürdürdük. Üçüncü dönemimizde bu büyüme ve istihdam sağlama faaliyetlerimiz artarak devam edecek.

8

2024-2029 döneminde Osmaneli ilçemiz  için yeni hedefleri, yeni projeleri gerçekleştirmek üzere Osmaneli Belediye Başkanlığı Adaylığı için başvurumu ilçe başkanımız Şaban Güdem’e teslim ediyorum.

Ak Parti Teşkilatımızın, Genel Merkezimizin, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın vereceği görev ile üçüncü dönemimizde hizmetleri sürdürmek için yola çıktık. Osmaneli halkının yine bizi tercih etmesiyle  ilçemiz, ilimiz, bölgemiz ve Türkiye için çalışmaya devam edeceğiz. Birlik ve beraberlik içinde Allah’ın yardımıyla Osmaneli ilçemizi önce Türkiye’de ve sonrası Dünyada bilinen bir kent yapmak için gece gündüz çalışacağız. Allah yar ve yardımcımız olsun.

5
2
image

Ak Parti de Aday adaylığı başvuruları 22 Kasım’a kadar uzatıldı.

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.