bilecik bayan kuaförü
reklam
Pazaryeri Haber |Pazaryeri11.com
reklam

Pazaryeri’nde Gençlik Haftası Etkinlikleri Renkli Geçiyor

Pazaryeri’nde Gençlik Haftası Etkinlikleri Renkli Geçiyor
Bu haber 16 Mayıs 2019 - 18:43 'de eklendi ve 97 kez görüntülendi.

Pazaryeri’nde Gençlik Haftası Etkinlikleri Renkli Geçiyor

Bugün Yıldız ve Gençler Kategorilerinde Saat 10.00’da Pazaryeri Fatih Sultan Mehmet Caddesi üzerinde Kız Erkek Kros Yarışmaları gerçekleştirildi.
Aynı zamanda Hafta kapsamında Yıldız ve Gençler Kategorilerinde Kız ve Erkek Masa Tenisi Turnuvaları da Şehit Zafer Koyuncu İmam Hatip Ortaokukunda Antranör Levent ÜSTÜN’ün desteği ile gerçekleştirildi.
Gençlik Haftası kapsamında bir diğer çalışma da kültürümüzün bir parçası olan Folklor Gösterileri yer aldı.Belediye önünde saat 14.00’te yapılan gösteriler vatandaşın beğenisini kazandı.Her bölgeden yer alan Folklor Gösterilerine Farabi MTAL,MTAL,H.Duralioğlu AL,Atatürk OO ve Şehit Zafer Koyuncu İHO ekipleri gösterilerini sundular.
Turnuvalarda alınan dereceler ise şöyle:
Masa Tenisi Yıldız Kızlar Kategorisinde Şehit Zafer Koyuncu İmam Hatip Ortaokulundan Feyza KUYUCU Birinci,Sümeyye ÖZKÜÇÜK İkinci,Eslem Nisa ELLEZ de üçüncü oldular.
Yıldız Erkekler Kategorisinde ise:
Şehit Zafer Koyuncu İmam Hatip Ortaokulundan Behlül Asaf TEKİN Birinci,Ömer Halil TUTKUN İkinci olurken Atatürk Ortaokulundan Arda KAÇMAZ Üçüncü oldu.
KROS YARIŞMALARI ise şöyle sonuçlandı:
Yıldız Erkek Kros Yarışmasında Şehit Zafer Koyuncu İmam Hatip Ortaokulundan Ömer Halil TUTKUN Birinci,Atatürk Ortaokukundan Mert AYKURT İkinci okurken Şehit Zafer Koyuncu İmam Hatip Ortaokukundan Behlül Asaf TEKİN Üçüncü oldu.
Yıldız Kız Kros Yarışmasında:
Atatürk Ortaokulundan Nazlıcan FENER Birinci,Funda DUMAN İkinci,Şehit Zafer Koyuncu İmam Hatip Ortaokulundan Menziret UMDU Üçüncü oldu.

GENÇ ERKEKLER KROS Yarışması MTAL ‘nden Mehmet KİRAZ Birinci,ÇPAL’nden Muhammed Talip YÜCE İkinci,Farabi MTAL Mert Kadir AYDIN Üçüncü oldu.
GENÇ KIZLAR kategorisi derecelerş ise şöyle gerçekleşti:
Birinci FMTAL’den Aleyna T.ÖZER, İkinci Beyzanur ÖZ olurken Üçüncü de MTAL’ nden Zeynep ALAGÖZ oldu.
Yarışmalarda derece alanlara ödülleri Pazar günü Farabi MTAL’ nde saat 11.00 ‘de yapılacak 19 Mayıs Özel Programında takdim edilecek.

 












Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA