DOLAR
32,3398
% 0.16
EURO
35,1932
% -0.04
STERLIN
41,1569
% 0.03
FRANG
36,4083
% 0.1
ALTIN
2.247,45
% 0,17
BITCOIN
2.204.278
-2.052
1:37
MHP’li Başkan Adayı Değirmen’den ilçe halkına İftar yemeği
23:31
ŞEHİT VE GAZİ AİLELERİNE İFTAR
23:13
Mehmet Pulat Gümüşdere köyünde vatandaş ile buluştu
13:50
Pazaryeri İlçesinde 18 Mart Şehitleri Anma ve Çanakkale Zaferi Törenleri
2:56
HEMŞERİMİZ PROF.DR. NABİ AVCI’NIN İSMİ İSTANBUL’DA BİR SPOR TESİSİNE VERİLDİ
1:15
Başkan Tekin’in Hızına yetişmek mümkün değil
0:58
Yeniden Refah İl Genel Meclis Üyesi adayı Umut Eren Ahmetler Kınık ve Karadede de konuştu
0:35
CHP Pazaryeri Belediye Başkan Adayı Şahinoğlu ve Ekibinden esnaf ziyareti
20:25
Bağımsız İl Genel Meclis Üyesi adayı Erkan Karakaş Fırtına Gibi Çalışıyor
18:38
Bağımsız İl Genel Meclis Adayı Filizli Çalışmalarına Devam Ediyor
Pazaryeri
Bilecik
Bozüyük
Osmaneli
Gölpazarı
Söğüt
Yenipazar
İnhisar
Beldeler
Bayırköy
Dodurga
Vezirhan
Menü seçimi yapın.
wp-admin -> görünüm ->
menüler sayfasına gidin.
GİRİŞ YAP
ÜYE OL
Turnuvalar (Kulüpler) - UEFA Şampiyonlar Ligi Bayanlar
20:45
AFC Ajax
20:45
Chelsea Fc Women
23:00
SL Benfica Lisbon
23:00
Olympique Lyon
Turnuvalar (Kulüpler) - Kulüp Hazırlık Maçları
14:00
Stromsgodset
14:00
Sandefjord Fotball
16:30
Molde FK
16:30
SK Brann
İngiltere - Lig 2
22:45
Bradford City
22:45
Notts County
İngiltere - Ulusal Lig
22:45
Barnet FC
22:45
Eastleigh
İtalya - Kupa Italia Serie C
22:00
Calcio Padova
22:00
Calcio Catania
İtalya - Serie C, Grup A
21:30
LR Vicenza
21:30
US Fiorenzuola
İskoçya - Lig 1
22:45
Kelty Hearts FC
22:45
Alloa Athletic FC
İskoçya - Reserve Ligi
17:00
Dundee FC Reserves
17:00
Hibernian FC Reserves
17:00
Kilmarnock FC
17:00
Queen of The South FC
17:00
Livingston Reserves
17:00
Queens Park Reserve
Almanya Amatör - Bayernliga Kuzey
20:30
SV Donaustauf
20:30
Wurzburger FV
21:00
TSV Kornburg
21:00
Jahn Regensburg II
21:00
Feucht
21:00
Bayern Hof
Almanya Amatör - Bölgesel Ligi Kuzeydoğu
21:00
Babelsberg 03
21:00
Chemnitzer
Almanya Amatör - Oberliga Hamburg
21:30
Halstenbek Rellingen
21:30
Union Tornesch
21:30
FC Suderelbe 1949
21:30
Niendorfer TSV 1919
Almanya Amatör - Oberliga Rheinland-Pfa
21:30
TSG Pfeddersheim
21:30
FV Dudenhofen
Arjantin - Copa de la Liga
03:15
Union de Santa Fe
2 : 2
CA Central Cordoba SE
Arjantin - Copa de la Liga, Reserves
21:00
Gimnasia de la Plata Reserve
21:00
Instituto AC Cordoba Reserves
21:00
CA Belgrano
21:00
CA Banfield
21:00
Defensa Y Justicia Reserve
21:00
Newells Old Boys
Arjantin - Primera C
23:00
Juventud Unida San Miguel
23:00
Defensores de Cambaceres
Arjantin - Primera Nacional
00:30
Gimnasia y Esgrima Mendoza
2 : 1
CA Atlanta
00:45
Nueva Chicago
3 : 0
CA Defensores Unidos
03:45
Agropecuario Argentino
1 : 2
Ferro Carril Oeste
22:00
Gimnasia Y Tiro De Salta
22:00
Club Almirante Brown
Bahreyn - 2nd Division
21:45
Aali
21:45
Qalali Club
21:45
AL Budaiya
21:45
MALKIYA CLUB
21:45
AL ITTIFAQ BHR
21:45
AL Bahrain
Brezilya - Amapaense
02:00
Oratorio AP
02:00
Santos FC AP
02:00
Sao Paulo FC AP
02:00
Trem AP
22:00
Sao Paulo FC AP
22:00
Macapa EC AP
22:00
Macapa EC AP
22:00
Ypiranga Clube AP
Brezilya - Amazonense
02:30
Princesa Dos Solimoes AM
02:30
Sao Raimundo EC AM
Brezilya - Brezilya Şampiyonası, Kadınlar
02:00
Gremio RS
0 : 3
SC Corinthians SP
21:00
Sao Paulo FC SP
21:00
SE Kindermann SC
21:00
Real Brasilia FC DF
21:00
Ferroviaria SP
Brezilya - Campeonato Acreano
23:00
AD Vasco Da Gama AC
23:00
Adesg AC
Brezilya - Cearense, Serie B
22:00
Tiradentes CE
22:00
Pague Menos CE
Brezilya - Mineiro
02:30
EC Democrata MG
1 : 0
CA Patrocinense MG
Cezayir - Lig 1
18:00
MC Magra
18:00
CR Belouizdad
Ekvador - Serie B
03:00
Manta FC
1 : 0
CD Independiente Juniors
El Salvador - Primera Division, Reserves, Kapanış
00:00
CD Aguila U20
2 : 0
CD Fas U20
Galler - Cymru Şampiyonası Güney
22:30
Briton Ferry Llansawel
22:30
Afan Lido
22:30
Caerau Ely FC
22:30
Pontardawe Town FC
Galler - Cymru Şampiyonası, Kuzey
22:30
Denbigh Town
22:30
Gresford Athletic
22:30
Holywell Town
22:30
Prestatyn Town
Gana - Premier Lig
18:00
Accra Lions
18:00
Accra Great Olympics
İngiltere Amator - Isthmian Football Leag.
22:45
Concord Rangers
22:45
Potters Bar Town
22:45
Hastings United FC
22:45
Hornchurch FC
22:45
Canvey Island
22:45
Horsham FC
22:45
Cheshunt FC
22:45
Folkestone Invicta
22:45
Bognor Regis
22:45
Whitehawk
İngiltere Amator - Konferans Güney
22:45
Hampton & Richmond Borough FC
22:45
Welling United
22:45
Braintree Town FC
22:45
Weymouth FC
22:45
Truro City
22:45
Eastbourne Borough
İngiltere Amator - Konferans Kuzey
22:45
Blyth Spartans AFC
22:45
Buxton FC
22:45
Bishop´s Stortford
22:45
Kings Lynn Town
İngiltere Amator - Northern Premier League
22:45
Radcliffe FC
22:45
Morpeth Town
22:45
Whitby Town
22:45
Guiseley AFC
22:45
Stafford Rangers
22:45
Macclesfield FC
İngiltere Amator - Professional Development Ligi
16:00
Barnsley FC
16:00
Coventry City
16:00
Fleetwood Town Reserve
16:00
Wigan Athletic
16:00
Watford FC
16:00
Bristol City
16:00
Ipswich Town
16:00
Bournemouth Reserve
17:00
Sheffield United FC
17:00
Peterborough United Reserve
22:00
Colchester United
22:00
Charlton Athletic
22:00
Hull City
22:00
Birmingham City
İngiltere Amator - Southern Football League,Premier Division Güney
22:45
Tiverton Town
22:45
Dorchester Town
22:45
Totton
22:45
Plymouth Parkway
22:45
Hendon
22:45
Poole Town
İngiltere Amator - Southern Football League,Premier Division Merkez
22:45
Leamington FC
22:45
Coalville Town
22:45
Needham Market FC
22:45
Redditch United
22:45
Alvechurch
22:45
AFC Telford United
İzlanda - League Cup A, Kadınlar
21:00
UMF Tindastoll
21:00
Keflavik IF
Jamaika - Premiyer Lig
01:00
Cavaliers FC
0 : 1
Portmore United FC
03:30
Arnett Gardens FC
03:30
Humble Lions FC
Katar - QFA Kupası
21:30
Al-Khor SC
21:30
AL Duhail U21
21:30
AL Bada
21:30
Al Kharaitiyat SC
Kazakistan - Kazakistan Kupası
11:00
FK Maktaaral
11:00
SD Family FC
14:00
FK Kyran Shymkent
14:00
FK Aksu
Kolombiya - Liga Femenina
00:00
CD Cortulua
1 : 3
Independiente Santa Fe
Kolombiya - Primera B
02:00
Tigres FC
1 : 1
Llaneros FC
04:05
Itagui Leones FC
1 : 1
CD Atletico Huila
Kosta Rika - Liga de Ascenso, Clausura
00:00
AD Carmelita
1 : 3
AD Cofutpa
01:00
AD Sarchi
3 : 0
Puerto Golfito FC
04:00
Marineros de Puntarenas ADFCF
04:00
Municipal Garabito
Kuzey İrlanda - Şampiyonası
22:45
Newington FC
22:45
Knockbreda FC
22:45
Ards
22:45
Portadown FC
Meksika - Liga MX, Kadınlar, Kapanış
02:00
Puebla FC
02:00
Mazatlan FC
02:00
Atletico San Luis
02:00
Atlas FC
02:00
Club Necaxa
2 : 1
Club Leon
04:00
CF Pachuca
04:00
Deportivo Toluca FC
06:06
Queretaro FC
06:06
Club Santos Laguna
Meksika - Liga Premier Serie A
05:00
Chihuahua FC
05:00
Saltillo FC
Özbekistan - Pro Liga
15:40
FK Kokand 1912
15:40
FK Buxoro
16:00
PFK Mashal Mubarek
16:00
Pfk Aral
Paraguay - Division de Honor, Açılış
01:30
Sportivo Ameliano
2 : 1
Sol De America
Şili - Primera B
00:00
AC Barnechea
2 : 1
CSD Rangers
02:30
U. Concepcion
2 : 1
Deportes Magallanes
Şili - Segunda Division
00:00
Deportes Linares
1 : 3
CD Melipilla
02:30
Lautaro de Buin
02:30
San Antonio Unido
Uluslararası Gençlik Ligi - Afrika Oyunlar
20:00
Uganda
20:00
Kongo
23:00
Gana
23:00
Senegal
Uluslararası Gençlik Ligi - U17 Bayanlar Avrupa Şampiyonası Elemeler
16:00
Danimarka
16:00
Polonya
16:00
Kuzey Makedonya
16:00
İskoçya
Venezuela - Premier Lig
22:00
Estudiantes de Merida
22:00
UCV FC
Yunanistan - Süper Lig, Kadınlar
14:00
Asteras Tripolis
14:00
Rea